نخستین جلسه هماهنگی مراسم احیای نیمه شعبان در آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس برگزار شد.

نخستین جلسه هماهنگی مراسم احیای نیمه شعبان در گنبدکاووس برگزار شد+تصویر

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶ ب.ظ
نخستین جلسه هماهنگی مراسم احیای نیمه شعبان در گنبدکاووس برگزار شد+تصویر نخستین جلسه هماهنگی مراسم احیای نیمه شعبان در آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، مراسم احیای نیمه شعبان و شب زنده‌داری در شب میلاد باسعادت منجی عالم بشریت یکی از سنت‌های حسنه و فراموش شده‌ای است که چند سالی به ابتکار جوانان و گروه‌های فرهنگی خودجوش گنبدکاووس در این شهرستان با قدرت و شکوه خاصی برگزار می‌شود.

در سال گذشته این مراسم باشکوه با حضور علمای شیعه و سنی و جمع کثیری از مردم و فعالان فرهنگی در مسجد النبی (ص) گنبدکاووس به همت اعضای گروه فرهنگی یاران منتظران ظهور این شهرستان برگزار شد و مورد استقبال بسیار خوبی نیز قرار گرفت.

جلسات هماهنگی و برنامه‌ریزی این مراسم در سال جاری نیز در آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس برگزار می‌شود که نخستین جلسه رسمی هماهنگی اجرای این مراسم با حضور مسوول واحد فرهنگی و قرآنی این آستان مقدس، مدیر هیات متوسلین به حضرت علی‌اکبر (ع) و اعضای گروه فرهنگی یاران منتظران ظهور منعقد و تصمیمات اولیه برای برگزاری باشکوه این مراسم اتخاذ شد.

پیش بینی می‌شود با توجه به استقبال پرشور جوانان در سال گذشته و افزایش کمی و کیفی برنامه‌ها در سال جاری، برگزاری مراسم در آستان مقدس حضرت یحیی بن زید (ع) و حضور شخصیت های فرهنگی و مسوولان شهر در مراسم امسال شاهد حضور چشمگیر جوانان، فعالان فرهنگی و مذهبی و اقشار مختلف مردم در مراسم احیای نیمه شعبان باشیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار