مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس:

معلمان نمونه شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۰ ب.ظ
معلمان نمونه شهرستان گنبدکاووس انتخاب شدند معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: شهرستان گنبدکاووس دارای ۳ هزار و ۵۰۰ معلم و۶۲ هزار دانش آموز است که در مراسمی ۴۶ معلم نمونه این شهرستان انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، فرج الله رزاقی امشب در سی و سومین یادواره تکریم مقام معلم در دانشگاه شمس گنبدکاووس اظهار داشت: شهرستان گنبدکاووس دارای ۳ هزار و ۵۰۰ معلم و حدود ۳ هزار و ۲۰۰ تا سه هزارو ۵۰۰ بازنشسته، ۶۲ هزار دانش آموز دارد.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس افزود: از آنجائی که تعداد فرهنگیان ما بسیار زیاد بود و ما امسال سعی کردیم با برنامه‌ای متفاوت، مراسم تجلیلی که در شان و جایگاه معلمان باشد اجرا کنیم.

وی تصریح کرد: به همین جهت برنامه تجلیل معلمان از ابتدای هفته در دهستان باغلی مرامه، دهستان سلطانعلی، دهستان فجر، دهستان آق آباد، بخش داشلی‌برون و امروز در دو نوبت صبح و عصر در گنبدکاووس برگزار شد که در نوبت صبح با حضور ۸۰۰ فرهنگی و در این نوبت از ۶۰۰ فرهنگی دعوت شده است.

رزاقی گفت: در شهرستان گنبدکاووس ۴۶ معلم نمونه معرفی شدند که ۴۴ نفر شهرستانی و ۲ نفر استانی هستند.

وی اظهار کرد: شما معلمان باید افرادی که مایل نیستند سر صندوق رای حاضر شوند را تشویق به حضور کنید زیرا حضور ۱۲ میلیون نفر مردم در انتخابات با ۳۰ میلیون نفر قطعا متفاوت خواهد بود و حضور حداکثری نشان از قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: افرادی را برای ریاست جمهوری انتخاب کنید که نگاه ویژه به کرامت انسانی، حقوق شهروندی، پروتکل خارجی و توجه ویژه به فرهنگیان داشته باشد.

رزاقی تاکید کرد: واژه مقدس معلمی آن‌قدر با قداست است که ما معلمان باید به آن ببالیم و افتخار کنیم.

وی اظهار داشت: با توجه به نزدیکی زمان امتحانات سعی کنید دانش آموزان به خودباوری رسیده و در مدت امتحانات فضای مجازی را حذف کنند تا در کنکور و امتحانات موفق شوند.

۶ هکتار زمین برای احداث بیمارستان در گنبدکاووس اختصاص یافت

علی اکبر رجبی رئیس دانشگاه شمس گنبدکاووس هم در این مراسم اظهار داشت: امروز در جلسه‌ای که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان داشتیم، قرار شد ۶ هکتار اراضی مربوط به دانشگاه را یک بیمارستان مجهز ساخته با این شرط که رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی در گنبدکاووس و در این دانشگاه تدریس شود.

وی افزود: انتخابات سرنوشت ۴ سال نیست بلکه آینده فرزندان و نوادگان در گروی این انتخابات است.

رئیس دانشگاه شمس گنبدکاووس تصریح کرد: انتخابات در سرنوشت آحاد جامعه تاثیرگذار است، پس نیاز است شما فرهیختگان نسبت به انتخابات ۲۹ اردیبهشت بی تفاوت نباشید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار