معاون وزیر آموزش و پرورش در گنبدکاووس:

رفع مشکلات معیشتی معلمان دغدغه وزارت آموزش و پرورش است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۴ ب.ظ
رفع مشکلات معیشتی معلمان دغدغه وزارت آموزش و پرورش است معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: رفع مشکلات معیشتی معلمان دغدغه وزارت آموزش و پرورش است تا با خیال آسوده به تعلیم و تربیت نسل فردا بپردازند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، محمدتقی نظرپور ظهر امروز در سی و سومین یادواره بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه شمس اظهار داشت: حادثه غمبار معدن آزادشهر که سبب جان باختن تعدادی از اقشار زحمتکش کارگران شد ما را متاثر کرد که بازماندگان این عزیزان تسلیت می‌گویم.

معاون عمرانی وزارت آموزش و پرورش افزود: نقش والای معلمان در تعلیم و تربیت و انسان‌سازی فرزندان و آینده کشور بی‌بدیل است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: معلمان حافظان فرهنگ و اندیشه و ضامن بهروزی و پیروزی فردای کشور هستند.

وی اظهار کرد: اگر جامعه به نقش حساس معلمان آگاه نباشد و خواسته و دغدغه آنان به نحوه مطلوب برآورده نشود هرگز در مسیر توسعه و تعالی قدم بر نخواهد داشت.

نظر پور گفت: آینده هر کشور در گروی تکریم و مقام معلمان است و نسل فردا ایران اسلامی در دستان پرمهر شما معلمان است.

وی اظهار داشت: ما می‌دانیم تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم و همه دغدغه ما این است که مشکلات معیشتی این عزیزان را حل کنیم تا اینان با خیال آسوده به تعلیم و تربیت نسل فردا بپردازند که رشد و آبادانی ایران در گروی فرهیختگان است

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس در این مراسم اظهار داشت: باید فرهنگ، بزرگی و انقلابگری را نخست خود آموزش دیده و سپس به فرزندان‌مان القاء کنیم.

  1. علی   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۶  

    بسیار عالی .لاییییک

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار