امام جمعه گنبدکاووس:

آثار شهید مطهری نظام نامه جمهوری اسلامی است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۶ ب.ظ
آثار شهید مطهری نظام نامه جمهوری اسلامی است امام جمعه گنبدکاووس با مفید دانستن کتاب ها و آثار استاد شهید مرتضی مطهری، گفت: آثار این فیلسوف بزرگ، مرجع اعتقادی و نظام نامه جمهوری اسلامی است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی در دیدار با فرمانده و جمعی از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه (۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت)، گفت: بسیاری از آثار شهید مطهری تبیین مبانی اسلام درپاسخ به سایر مکاتب فکری و دینی جهان است.
وی اضافه کرد: آشنایی با آثار این فیلسوف بزرگ اسلامی و مطالعه آثار آن ما را با مبانی انقلاب اسلامی بیشتر آشنا می کند.
حجت الاسلام ترابی گفت: امروز بسیاری از اقشار جامعه بالاخص نسل جوان با استاد مطهری و آثار او آشنایی کمتری دارند که می بایست فعالیت های فرهنگی مناسب در این خصوص توسط نهادهای انقلابی مثل بسیج انجام شود.
وی تصریح کرد: یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب، توسعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه کتاب ازسوی همه اقشار جامعه بویژه نسل جوان است که باید به این مطالبه معظم له توجه و آنرا عملیاتی کنیم.
امام جمعه گنبدکاووس همچنین هفته جوان را تبریک گفت.
به گزارش ایرنا، دراین دیدار حجت الاسلام حسین اصلانی مسئول نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس نیز باتبریک مناسبت های ماه شعبان واردیبهشت، اظهار داشت: سبز پوشان بسیج و سپاه براساس ماموریت های محوله در پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزش ها و آرمان های آن لحظه ای کوتاهی نمی کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار