با حضور معاون فرماندار گنبدکاووس

«محمود مهرآئین» جانباز عرصه امنیت مورد تجلیل قرار گرفت+ تصاویر

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۴ ب.ظ
«محمود مهرآئین» جانباز عرصه امنیت مورد تجلیل قرار گرفت+ تصاویر با حضور مسوولان شهرستانی از «محمود مهرآئین» جانباز گنبدی عرصه امنیت تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، محمود مهرآئین از پرسنل نمونه و موفق نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس است که در ماموریت خود در استان سیسان و بلوچستان و برای برقراری امنیت در شرق کشور در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر به درجه جانبازی نائل شده و اکنون نیز به ادامه خدمت مقدس خود مشغول است.

امروز و در اقدامی شایسته معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه گنبدکاووس به همراه فرمانده منطقه انتظامی و ریاست بنیاد شهید این شهرستان با حضور در منزل این جانباز پرافتخار از وی و خانواده او تجلیل کرده و برای او آرزوی موفقیت و تندرستی داشتند.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس در این جلسه با بیان اینکه مواد مخدر علاوه بر آنکه سلامت جوانان و افراد جامعه ما را به خطر انداخته است موجبات افزایش حجم کاری نیروهای انتظامی و امنیتی در نقاط مرزی و مسیرهای تزانزیتی شده است، ادامه داد: این نیروهای فداکار برای کاهش آثار و بلایای مواد مخدر به صورت پیوسته با سوداگران مرگ در مبارزه‌اند و حتی جان خود را تقدیم می‌کنند تا خانواده‌های ما به دلیل ابتلا به این بلای خانمان‌سوز دچار تزلزل نشود.

فرهاد شیبک با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی و به طور کلی پلیس در جامعه اسلامی مورد اعتماد و احترام مردم هستند، خاطرنشان کرد: نیروهای خدوم و تلاشگر نیروی انتظامی با رشادت‌های خود در طول تاریخ انقلاب به مردم ثابت کرده‌اند حتی تا پای جان خود برای دفاع از امنیت آنها در جامعه در همه ابعاد خواهند ایستاد و ذره‌ای اهمال و سستی را به خود راه نخواهند داد.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه تنی چند از مسوولان و مدیران دیگر ادارات شهرستان و کارشناسان فرمانداری ویژه گنبدکاووس نیز حضور داشتند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار