معاون سابق وزیر کشور:

حجت‌الاسلام رئیسی برنامه ویژه‌ای برای مشارکت اقوام، مذاهب و روستائیان در اداره کشور دارد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۲ ب.ظ
حجت‌الاسلام رئیسی برنامه ویژه‌ای برای مشارکت اقوام، مذاهب و روستائیان در اداره کشور دارد معاون سابق وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌های و دهیاری‌های کشور با اشاره به لزوم مشارکت اقوام و مذاهب در اداره کشور، گفت: حجت‌الاسلام رئیسی برنامه ویژه‌ای برای ای موضوع دارد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، عباس علیجانی که به نمایندگی از ستاد مرکزی حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در جمع مردم و نخبگان دهستان سلطانعلی از توابع بخش مرکزی شهرستان گنبدکاووس حضور یافته بود، با اشاره به حضور پرشور و باشکوه مردمان روستایی در تمامی انتخابات کشور در طول تاریخ انقلاب، اظهار کرد: ما معتقد هستیم به مردمان روستا باید به اندازه سهم بزرگ خود در توسعه و رشد کشور توجه شود.

وی با بیان اینکه مردمان شهرستان گنبدکاووس اعم از اقوام و مذاهب گوناگون همواره در مسیر انقلاب حرکت کرده‌اند، افزود: در این میان، مردم شریف ترکمن با حضور ارزشمند خود در صحنه‌های نیازمندی انقلاب از جمله هشت سال دفاع مقدس، انتخابات متعدد و راهپیمایی‌های مختلف وفاداری و عمق دلبستگی خود را به نظام، انقلاب و رهبری نشان داده‌اند.

معاون سابق وزیر کشور با اشاره به برنامه‌های مدون حجت‌الاسلام رئیسی برای مدیریت قوه مجریه، خاطرنشان کرد: ایشان با بهره گرفتن از نظرات و آرای بسیاری از کارشناسان و خبرگان حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برنامه‌های بسیار کارآمدی را تدوین کرده است که می‌تواند در صورت اجرا مشکلات امروز مردم را برطرف کند.

علیجانی با تاکید بر لزوم مشارکت نخبگان اقوام و مذاهب مختلف در مدیریت کشور، ادامه داد: اگر بخواهیم کشور به صورت متوازن رشد کرده و طرح‌های پخته و همه جانبه‌ای برای اداره کشور تدوین شود باید از ظرفیت نخبگان همه اقوام و مذاهب در کشور بهره بگیریم و به همین منظور حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در این باره برنامه ویژه‎ای دارد.

وی وجود اقوام و مذاهب گوناگون را در اداره کشور موجب رشد و شکوفایی استعدادهای مختلف در کشور دانست و تاکید کرد: اگر بخواهیم در اداره کشور تنها حلقه‌هایی مدیریتی از نزدیکان خود تشکیل دهیم گرفتار نگاه‌های تک بعدی و سوختن فرصت‌ها در عرصه های مختلف خواهیم شد.

گفتنی است در این دیدار مردمی علاوه بر  علیجانی، نوروزی مدیرکل سابق امور روستایی استانداری گلستان و سلیمان هاشمی بخشدار سابق اینچه‌برون نیز حضور داشتند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار