معاون فرهنگی ورزش گلستان خبر داد

برگزاری بیش از ۲۵۰ برنامه در هفته جوان/ راه‎اندازی ایستگاه مشاوره شغلی در گلستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۳ ب.ظ
برگزاری بیش از ۲۵۰ برنامه در هفته جوان/ راه‎اندازی ایستگاه مشاوره شغلی در گلستان معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گلستان از برگزاری بیش از ۲۵۰ برنامه در سطح استان و به مناسبت هفته جوان خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، محمود متقی با بیان اینکه از شانزدهم تا بیست و یکم اردیبهشت ماه هفته جوان نامگذاری شده است اظهار کرد: برنامه‎های مخصوص هفته جوان از دیروز در سطح استان گلستان و با همکاری دستگاهها و ستاد امور جوانان و اداره کل ورزش و جوانان سطح شهرستان‎ها آغاز و تا روز بیست و یکم اردیبشهت ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به مهمترین برنامه‎هایی که در هفته جوان در سطح استان برگزار خواهد شد افزود: برگزاری نشست‎های تخصصی با موضوع اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید، مشارکت جوانان در انتخابات، مهارت زندگی، جشنواره ورزش همگانی در سطح استان، عضویت رایگان جوانان در کتابخانه‎های سطح استان، برپایی ایستگاه سلامت، جشنواره نشاط و امید و افتتاح خانه جوانان استان از جمله مهمترین برنامه‎هایی است که در طول هفته جوان برگزار خواهد شد.

راه‎اندازی ایستگاه مشاوره شغلی در گلستان

معاون فرهنگی امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گلستان با بیان اینکه یکی از دغدغه‎های اصلی جوانان در حوزه اشتغال است گفت: در بیست و یکم اردیبشهت ماه سال جاری برای اولین بار ایستگاه مشاوره شغلی در گرگان راه‎اندازی می‎شود در واقع با هماهنگی‎های ایجاد شده با کارشناسان مرتبط با حوزه اشتغال این مشاوران در ایستگاهها مستقر خواهند بود و مشاوره‎های هدایت تحصیلی، شغلی، کارآفرینی و کاریابی ارائه می‎دهند و سپس به مشاوره تخصصی و مراجع مربوط هدایت می‎شوند.

متقی خاطر نشان کرد: راه‎اندازی ایستگاه مشاوره شغلی مقدمه‎ای برای هدایت جوانان به محیط کسب و کار خواهد بود و امیدواریم با راه‎اندازی این طرح بخشی از مشکلات در حوزه اشتغال جوانان رفع شود.

وی اشتغال، ازدواج و نشاط جوانان را از مهمترین مشکلات جوانان گلستانی برشمرد و گفت: کاهش مشکلات در حوزه جوانان با تعامل مدیران استانی و با یک برنامه‎ریزی جامع و مدون و بهره از تجارب گذشته رفع خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار