مدیرکل مدیریت بحران گلستان:

نصب اشتباه باتری لوکوموتیو، اتصال برق و نشست گاز متان عامل انفجار در تونل بود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۷ ق.ظ
نصب اشتباه باتری لوکوموتیو، اتصال برق و نشست گاز متان عامل انفجار در تونل بود مدیرکل مدیریت بحران گلستان با اعلام جزئیات علت وقوع انفجار معدن آزادشهر گفت: نصب اشتباه باتری لوکوموتیو، اتصال برق و نشست گاز متان عامل انفجار در تونل بود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، صادق‎علی مقدم اظهار کرد: گروه‎های امداد و نجات در داخل تونل و خارج از آن مشغول فعالیت هستند و تلاش‎ها برای امدادرسانی ادامه دارد، نصب اشتباه باتری لوکوموتیو، اتصال برق و نشست گاز متان عامل انفجار در تونل بود.

وی با اشاره به خارج کردن بیست و دومین جسد کارگر معدن توسط نیروهای امدادرسان تصریح کرد: شمار کشته‎های این حادثه بر اساس پیش‎بینی و گمانه‎زنی ۳۵ نفر است که تاکنون جست بیست و دومین کارگر معدن از تونل خارج شد.

حدود ۲۲ ساعت از انفجار معدن زمستان یورت آزادشهر گذشته است و عملیات امدادرسانی با حضور نیروهای بسیجی، نظامی، اورژانس، هلال‎احمر و … در حال انجام است.

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر حوالی ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه روز گذشته با انتشار گاز متان دچار انفجار شد؛ عملیات امدادی همچنان ادامه دارد، هم‎اکنون از حدود ۵۰ متر با مدخل ورودی تونل اصلی بوی گاز استشمام می‎شود کار اکسیژن‎رسانی به ۳۰ نفر از کارگران معدن‎ گرفتار در حادثه انجام شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار