فرماندار ویژه گنبدکاووس:

مرکز جامع سرطان با کمک بنیاد مستضعفان در گنبدکاووس احداث شود

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۱ ب.ظ
مرکز جامع سرطان با کمک بنیاد مستضعفان در گنبدکاووس احداث شود معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: با توجه به اینکه قطب سرطان ایران در شهرستان گنبدکاووس است، امیدواریم مرکز جامع سرطان در این منطقه با همکاری بنیاد مستضعفان کشور، راه‌اندازی شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، عبدالقدیر کریمی، ظهر امروز در مراسم اهداء اسناد بنیاد علوی کشور به مردم محروم، در مسجد جامع روستای آق‌آباد بخش مرکزی شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: مردم بخش داشلی‌برون از آموزشگاه شبانه‌روزی برخوردارند اما متاسفانه بخش مرکزی با دارا بودن ۱۳۰ روستا، فاقد مدرسه شبانه‌روزی هستند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: همچنین با توجه به اینکه قطب سرطان ایران در گلستان به ویژه شهرستان گنبدکاووس، مرکز جامع سرطان در این منطقه احساس می‌شود که امیدواریم با همکاری بنیاد مستضعفان کشور این مسائل مطرح شده، راه‌اندازی شود.

وی تصریح کرد: با توجه به مراجعه مکرر مردم به ما و عدم آگاهی ما به دستورالعمل بنیاد علوی و مستضعفان کشور، اگر دستورالعمل بنیاد برای راهنمایی مردم و حل مشکلات به ما ابلاغ شود، تاثیرگذار خواهد بود.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: براساس توافقنامه استان و شهرستان قرار است برای سهولت کار، فرایند صدور سند توسط بنیاد مسکن انجام شود که علاوه بر کاهش هزینه، سبب سرعت کار در زمان خواهد بود.

۳۱ طرح با همکاری بنیاد مستضعفان در گلستان اجرا می‌شود

حسن صادقلو استاندار گلستان نیز در این مراسم اظهار داشت: در استان گلستان ۳۱ طرح براساس تفاهم‌نامه با بنیاد مستضعفان استخراج شده که ۵۰ درصد آن اقدام و ۵۰ درصد دیگر در سال‌های آینده اجرا خواهد شد.

استاندار گلستان افزود: اقدام سریع و عملی برای این روستا، وضعیت آسفالت معابر است که سریع اقدام خواهد شد.

وی گفت: در ایام بعثت پیامبر(ص) شاهد عنایت مقام معظم رهبری، یکی از نیازهای اساسی مردم هستیم و خدمات جهادی خوبی در آبرسانی منطقه اینچه برون و داشلی برون انجام شد.

حسن کاری مدیر اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور هم در این مراسم گفت: بیش از ۶۰۰ فقره اسناد کشاورزی به مساحت ۷۵۰ هکتار و ارزش ۳۳ میلیون تومان به مردم روستای آق آباد بخش مرکزی گنبدکاووس اهدا شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار