نماینده گنبدکاووس در مجلس:

روحیه جهادی و انقلابی مهم‌ترین مولفه در بنیاد مستضعفان است

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۲:۱۹ ب.ظ
روحیه جهادی و انقلابی مهم‌ترین مولفه در بنیاد مستضعفان است نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تواضع، منش و مدیریت عالی محمد سعیدی‌کیا در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، گفت: روحیه جهادی و انقلابی مهم‌ترین مولفه در بنیاد مستضعفان است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، قره‌جه طیار صبح امروز در جمع مردم دهستان «آق‌آباد» شهرستان گنبدکاووس با اشاره به آئین واگذاری اسناد ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه زمین به مردم کم درآمد و نیازمند این دهستان توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در دوره جدید فعالیت خود با حضور محمد سعیدی‌کیا مدیریت و روحیه جهادی را سرلوحه کار خود قرار داده که بسیار تحسین برانگیز و افتخار آمیز است.

وی با بیان اینکه مدیریت جدید بنیاد مستضعفان در طی سال‌های متمادی خدمت به انقلاب و نظام وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب و اصول ارزشی آن ثابت کرده است، افزود: همین دو هفته قبل بود که در فرودگاه مهرآباد تواضع و منش ایشان را مشاهده کردم که در حالیکه همه مسوولان از پاویون و قسمت تشریفات فرودگاه استفاده می‌کردند محمد سعیدی‌کیا در میان مردم و در صفوف آنها حرکت کرد و وارد هواپیما شد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جمعیتی که برای استقبال و همراهی مسوولان بنیاد مستضعفان کشور در مصلای دهستان آق‌آباد حاضر شده بود حداقل یک سوم آن از مردمان بخش داشلی‌برون بودند که در مرحله قبلی زمین‌هایی از بنیاد مستضعفان به عنوان هدیه دریافت کردند و برای تشکر به اینجا آمده بودند.

طیار با اشاره به نقش موثر و کلیدی حجت‌الاسلام ترابی در توسعه و پیشرفت شهرستان گنبدکاووس، اضافه کرد: حضور ایشان باعث شده است تا گنبدکاووس مهد و تجلی‌گاه وحدت و برادری در استان گلستان، کشور و منطقه باشد.

گفتنی است عصر روز چهارشنبه با حضور محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حسن صادقلو استاندار گلستان، علی شکریان مدیرکل بنیاد اموال و املاک استان گلستان و مسوولان شهرستانی گنبدکاووس ۲ هزار و ۵۰۰ قطعه زمین از سوی بنیاد مستضعفان به افراد کم درآمد و نیازمند دهستان آق‌آباد این شهرستان اهدا شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار