به مناسبت هفته سلامت؛

مرکز ماموگرافی در گنبدکاووس افتتاح شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۳ ب.ظ
مرکز ماموگرافی در گنبدکاووس افتتاح شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اظهارکرد: به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت مرکز ماموگرافی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیون تومان در گنبد افتتاح شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از مهر ، عبدالرضا فاضلاظهار کرد: در حال حاضر ترس از بیماری سرطان یکی از مشکلات جامعه محسوب می شود که این موضوع باعث شده تا خانواده ها کمتر مراجعه کنند و به همین منظور با مشکل غربالگری در استان مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه سرطان پستان و سرطان کولورکتال ازجمله سرطان های هستند که در طرح غربالگری قرار گرفته است، افزود: برای غربالگری سرطان پستان بانوان باید از سن ۳۵ سالگی به مراکز درمانی مراجعه کرده و آزمایشاتی رو انجام دهند تا از ابتلای آن جلو گیری شود.

فاضل اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت مرکز ماموگرافی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیون تومان در گنبد افتتاح شد.

وی تصریح کرد: با تلاش های صورت گرفته توانستیم بیوبانک سرطان را در بیمارستان صیاد شیرازی گرگان راه اندازی کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به اینکه در حال حاضر کلینیک دیابت بیمارستان ۵ آذر گرگان مشغول به فعالیت های اولیه است، گفت: اکنون در استان برای پانسمان دیابت با معضل مواجه هستیم چراکه این موضوع نیازمند به یک پروسه طولانی بوده و ساختاری برای آن تعریف نشده است.

وی با اشاره به اینکه اورژانس ۵ آذر گرگان در حال بازسازی است و کار باید به صورت اصولی انجام گیرد، افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده پی ریزی اولیه این پروژه تا آبان ماه امسال به اتمام می رسد.

فاضل اظهار کرد: با توجه به اینکه یکم تا هفتم اردیبهشت ماه به عوان هفته سلامت نام گرفته برنامه های مختلفی در سطح استان در حال برگزاری است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار