زنگ خطر بزرگ برای ایران/لوزانو به تیم چین پیوست

تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۱ ب.ظ
زنگ خطر بزرگ برای ایران/لوزانو به تیم چین پیوست رائول لوزانو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال چین انتخاب شد تا نخستین مربی خارجی تاریخ این کشور باشد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، اتحادیه والیبال چین (CVA) با اعلام این خبر، زمان نشست خبری و معارفه این مربی آرژانتینی را عصر فردا، چهارشنبه اعلام کرد.

لوزانو جانشین «ژیه گوچن» می‌شود که نتوانست تیم ملی چین را به المپیک ۲۰۱۶ ریو برساند.

«لی کوانکیانگ» نایب رئیس اتحادیه والیبال چین در مورد انتخاب لوزانو به خبرگزاری شینهوا گفت: خیلی به المپیک ریو نزدیک بودیم و به همین خاطر معتقدیم که یک مربی خوب می‌تواند گام نهایی را برای تیم ملی چین بردارد و ما را به المپیک ۲۰۲۰ توکیو برساند. همچنین ما می‌توانیم نکات زیادی را از مربیان خارجی یاد بگیریم.

لوزانو در سال ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت و با این تیم به مقام پنجم المپیک ۲۰۱۶ ریو رسید.  و لازم به ذکر است این اقدام چین که در سالهای اخیر گام های بلندی برای پیشرفت برداشته است زنگ خطری برای والیبال ایران خواهد بود چرا که آنها هم بخوبی می توانند از تجربیات این مربی بهره برده و هم میتوانند اطلاعات کافی از تیم ملی کشورمان بدست آوردند. چرا که ترکیب فعلی تیم ملی تغییر چندانی نکرده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار