فرماندار ویژه گنبدکاووس:

یک‌ هزار و ۱۶۰ پروژه در شهرستان گنبدکاووس اجرا شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۳ ب.ظ
یک‌ هزار و ۱۶۰ پروژه در شهرستان گنبدکاووس اجرا شد معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: در چند سال اخیر یک‌هزار و ۱۶۰ پروژه با اعتبار ۴۷۷ میلیارد تومان در شهرستان گنبدکاووس اجرا شده است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در مراسم افتتاح مخزن بتنی ذخیره هزار مترمکعبی روستای حاجی قوشان اظهار داشت: در طول خدمت این دولت یک‌هزارو ۱۶۰ پروژه در شهرستان گنبدکاووس با اعتبار ۴۷۷ میلیارد تومان در زمینه عمرانی و اقتصادی کلنگ زنی و یا به بهره‌برداری رسیده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: هدف این دولت خدمت به مردم به ویژه روستائیان است و در این راستا برنامه‌های مختلفی اجرا شده است.  

وی با اشاره به برگزاری انتخابات در استان تصریح کرد: امید داریم مردم روستاها و شهرهای استان همانند گذشته حضوری قعال در عرصه انتخابات داشته باشند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: وظیفه ما متولیان برگزاری انتخابات سالم و قانونمند و صیانت از آرای مردم است و وظیفه شما مردم عزیز حضور فعالانه و مشارکت حداکثری در روز انتخابات است تا جواب محکمی به همه دنیا به ویژه کشورهای استکباری باشد.

مدیرکل آب و قاضلاب روستائی استان گلستان هم در این مراسم گفت: این مجموعه بتنی بخشی از مجتمع آبرسانی فجر نوار مرزی گنبدکاووس است که در هفته دولت سال ۹۵ کلنگ زنی و امروز شاهد بهره برداری آن هستیم.

مهدی شکیبافر اظهار داشت: در روستای حاجی قوشان و روستاهای اطراف یک‌هزار مشترک آب داریم که در گذشته با مخزن هوایی ۱۰۰ مترمکعبی که تنها ۱۰ درصد نیاز آبی را تامین می‌کرد پوشش می‌شد و امروز با بهره‌برداری از این مخزن۴ و ۳۹۶ خانوار بدون مشکل توزیع بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل آب و قاضلاب روستائی استان گلستان تصریح کرد: این مخزن با اعتبار ۵۳۰ میلیون تومان راه‌اندازی شده است.

شکیبافر اظهار کرد: در کل استان از غرب تا شرق تبدیل به کارگاه آبرسانی شده و ۳۰۰ پیمانکار حدود ۳۶۰ کیلومتر شبکه و خط انتقال آب را انجام دادند که به اندازه ۱۰ سال فعالیت آب و فاضلاب بوده و این امر سبب ارتقاء بهداشت و ماندگاری مردم در روستا می شود.

وی گفت: اصل و عصاره اسلام خدمت بی‌منت است و ما در سایه برنامه ریزی در سال ۹۴ توانستیم هزار روستا استان را انتقال, ذخیره، شبکه توزیع و تامین آب در بیش از ۲۰۰ ساعت انجام دهیم و با فقط تخصیص ۲۰ درصد اعتبارات ۱۰ درصد رشد فعالیت داشته باشیم.

مدیرکل آب و قاضلاب روستائی استان گلستان افزود: همچنین شاخص بهره‌مندی آب شرب بهداشتی روستاهای استان را در سال ۹۱ با رقم ۶۰ به ۷۰ در سال ۹۵ ارتقاء دادیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار