معاون استاندار گلستان:

مراسم گرامیداشت مختوم‎مقلی فراغی با حضور مهمانان خارجی در گلستان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۷ ب.ظ
مراسم گرامیداشت مختوم‎مقلی فراغی با حضور مهمانان خارجی در گلستان برگزار می‌شود معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت:مراسم گرامیداشت مختوم‎مقلی فراغی با حضور مهمانان خارجی از کشور ترکمنستان در استان گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، علی‎اصغر طهماسبی ظهر امروز در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: امسال با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان زائرین گلستانی به مراسم ارتحال امام خمینی(ره) اعزام نخواهند شد.

وی تصریح کرد: در قبل از سال جلسه هماهنگی برای گرامیداشت مراسم مختوم‎مقلی فراغی برگزار شد و با توجه به اینکه در آستانه انتخابات هستیم و ۸۰ مهمان خارجی از کشور ترکمنستان داریم به لحاظ سیاسی، اجتماعی این مراسم حائز اهمیت باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان یادآور شد: با هماهنگی‎هایی که داشتیم از طریق سفارت ترکمنستان در تهران و سفارتخانه  ایران در ترکمنستان  مطلع شدیم که مهمانان خارجی ما روز ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه را برای گرامیداشت مراسم مختوم‎قلی فراغی در نظر گرفتند و اما ما به علت زمان‎بندی انتخابات به دنبال این هستیم که این مراسم در ۱۵ اردیبهشت ماه در نظر گرفته شود.

طهماسبی یادآور شد: امید داریم بتوانیم از ظرفیت ادارات کل و فرمانداری‎ها در مراسم گرامیداشت سوم خرداد و ارتحال  حضرت امام(ره) استفاده شود.

وی تاکید کرد: امسال سال “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” نامگذاری شده و همه دستگاه‎ها و ارگان‎ها موظف هستند در راستای عملیاتی کردن شعار سال در کنار یکدیگر باشند و از همه ظرفیت در این مسیر بهره ‎بگیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت: دولت اعلام کرد در سال با توجه به وضعیت موجود نمی‎توانیم بیش از ۶۳۰ هزار اشتغال ایجاد کنیم و بیش از ۵۰۰ هزار نفر در بیرون از دایره اشتغال قرار می گیرند و یک خرد جمعی نیاز است تا مشکل بیکاری حل شود.

طهماسبی خاطرنشان کرد: بحث آسیب‎های اجتماعی یکی از مهم ترین موضوعات روز کشور به شمار می‎رود و همه دستگاه‎های اجرایی پای کار هستند که بتوانیم آسیب‎های اجتماعی را کاهش دهیم.

وی گفت: طلاق، خودکشی، حاشیه‎نشینی و کودکان خیابانی از موضوعاتی است که به عنوان آسیب‎های اجتماعی مورد توجه است و باید از ظرفیت فضای مجازی نیز در این مسیر بهره‎گیری کنیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار