رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس خبر داد

ارائه تسهیلات به بیش از ۹ هزار واحد مسکن روستایی در گنبدکاووس

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۳ ب.ظ
ارائه تسهیلات به بیش از ۹ هزار واحد مسکن روستایی در گنبدکاووس رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس گفت: حدود ۹ هزار و ۷۳۵ واحد مسکن روستایی به مردم شهرستان گنبدکاووس تسهیلات پرداخت شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، ولی‌الله رضایی ، اظهار کرد: در حوزه مسکن روستایی حدود ۹ هزار و ۳۵ واحد مسکن روستایی به مردم شهرستان گنبد کاووس تسهیلات پرداخت کردیم.

وی با بیان اینکه فعالیت بنیاد مسکن در حوزه سند مالکیت روستایی است، تصریح کرد: روستاها به سه قسمت اصلاحات عرضی، اوقافی و املاکی تقسیم می‌شوند.

*۱۸ هزار جلد سند مالکیت به اتمام رسید

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس ابراز کرد: شهر گنبدکاووس حدود ۵۱ روستا اصلاحات عرضی دارد که از این ۵۱ روستا با همکاری اداره ثبت در قالب ۱۸ هزار جلد سند مالکیت به اتمام رساندیم و اسناد را به مردم تحویل دادیم.

رضایی از آغاز کار مشترک بنیادمسکن با بنیاد علوی خبر داد و افزود: یک‌هزار و ۱۶۶ برگ نقشه تحویل بنیاد علوی دادیم و منتظر پاسخ بنیاد علوی هستیم تا به سند تبدیل شود و به محض پاسخ بنیاد علوی طی دو ماه آینده این نقشه‌ها تبدیل به سند خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۹ هزار و ۷۳۵ واحد مسکن روستایی به مردم شهرستان گنبدکاووس تسهیلات پرداخت شد، اذعان کرد: از این تعداد بیش از ۸ هزار واحد را تحویل متقاضیان دادیم که در خانه‌های خود ساکن هستند.

*ارائه تسهیلات ۱۸ و ۲۰ میلیون تومانی برای مناطق مرزی

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گنبدکاووس از ارائه تسهیلات ۱۸ میلیون تومانی و ۲۰ میلیون تومانی خبر داد و گفت: در حال حاضر تسهیلات مسکن روستایی ۲۰ میلیون تومانی برای مناطق مرزی و افرادی که در خانه‌های قدیمی غیرقابل سکونت زندگی می‌کنند و نیاز به مقاوم‌سازی و نوسازی دارند این مبلغ تومان تعلق می‌گیرد.

رضایی ابراز کرد: تسهیلات ۱۸ میلیون تومانی برای افرادی است که زمین خالی دارند و می‌خواهند خانه‌سازی کنند که این تسهیلات پنج درصد و به صورت ۱۵ ساله است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار