رئیس آموزش و پرورش گنبدکاووس:

نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در گنبدکاووس برگزار می‌‎شود

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۸ ب.ظ
نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در گنبدکاووس برگزار می‌‎شود رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز بیست و چهارم فروردین ماه در گنبدکاووس برگزار می‌‎شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، فرج الله رزاقی صبح امروز در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: امسال بزرگداشت هفته معلم با رویکرد متفاوت برگزار می‌شود و قرار است از ۴۶ معلم نمونه استانی و شهرستانی با توجه به وضعیت مدارس به‌صورت قطبی و در پنج قطب تجلیل شود.

رئیس آموزش و پرورش گنبدکاووس افزود: نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز نیز با رویکرد جذب خیران جدید در پایان هفته برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این جشنواره با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ساعت ۹ صبح روز  پنج شنبه ۲۴ فروردین در باشگاه فرهنگیان برگزار خواهد شد.

رزاقی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲ آموزشگاه در ۱۲ روستاهای حوزه شهرستان توسط خیران در حال ساخت است و ۷ مدرسه تخریبی نیز به خیران معرفی شده که در صورت موافقت و رفع مشکلات، عملیات اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس بیان داشت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در راستای طرح خوداتکایی بین دانش‌آموزان، این طرح در یکی از مدارس مرزی داشلی‌برون اجرا شد.

رزاقی خاطر نشان کرد: در این طرح با هزینه ۳ میلیون ریال به کشت قارچ پرداخته شد که این کشت به مرحله برداشت رسیده و ضمن جبران هزینه کاشت، روزانه بیش از ۱۰ کیلو قارچ برداشت می‌شود و هنوز یک سوم محصول باقی مانده است.

وی ادامه داد: تعداد ۴۴ هنرجوی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار ودانش گنبدکاووس به مسابقات علمی کشور راه یافتند که بیشترین آمار قبولی در استان از گنبدکاووس است.

رزاقی گفت: این هنرجویان در آزمون کشوری که ۲۱ فروردین ماه امسال برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: در ایام نوروز ۸ هزار و ۸۶۶ نفر مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی در ۱۴ واحد آموزشی، ۱۹ سوئیت و ۱۱۳ کلاس اسکان یافتند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار