فرماندار ویژه گنبدکاووس:

ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شورای شهر در گنبدکاووس ۳۳ درصد افزایش یافت

تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۲ ب.ظ
ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شورای شهر در گنبدکاووس ۳۳ درصد افزایش یافت معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: میزان ثبت‌نام ثبت نام نامزدهای انتخابات شورای شهر در گنبدکاووس نسبت به دوره گذشته ۳۳ درصد و در شهر اینچه برون ۲۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در نشست با هیئت‌های نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستا شرق استان گلستان اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم شرایطی ایجاد کنیم تا در فضای عدم جانبداری، بی‌طرفی و رعایت ضوابط و مقرارت انتخابات سالمی برگزار کنیم.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس افزود: با توجه به فرمایشات و تاکید مقام معظم رهبری بر صیانت از آرای مردم باید این مهم را اولویت کار خود قرار داده و همانند گذشته استان گلستان به عنوان نماد و شاخص در کشور معرفی شود.

وی تصریح کرد: در دوره قبل انتخابات نماینده مجلس و خبرگان رهبری، استان گلستان رتبه نخست مشارکت حداکثری را در سطح کشور کسب کرد که این نشان از اعتماد مردم به مجریان انتخابات استان است.

کریمی اظهار داشت: در گنبدکاووس شرایط به صورتی ایجاد شده که در فضای دوستانه و با تعامل و همکاری کارها انجام می‌شود و سعی کردیم رویکرد و سیاست‌ها را با هماهنگی انجام دهیم.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: دبیرخانه ستاد انتخابات شهرستان از چند ماه گذشته فعال شده و به وظایف و تکالیف خود آگاه است و با این تعامل و هماهنگی امید داریم انتخابات بدون مشکلی در گنبدکاووس برگزار شود.

کریمی یادآور شد: در مدت ثبت نام در مجموع یک‌‎هزار و ۳۴۵ نفر به عنوان کاندیدای شهر و روستا ثبت نام کردند.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: از این تعداد یک‌‎هزار و ۲۸۰ نفر مرد و ۶۵ نفر زن است و تعداد کاندیدای شورای شهر گنبدکاووس ۱۶۵ نفر است که از این تعداد ۱۴۴ نفر مرد و ۲۱ نفر زن هستند.

کریمی اظهار کرد: میزان ثبت نام شورای شهر گنبدکاووس نسبت به دوره قبل ۳۳ درصد و در شهر اینچه برون ۲۳ درصد افزایش یافته است.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: مشارکت حضور بانوان نسبت به دوره قبل ۵۸ درصد افزایش یافته است.

وی اظهار داشت: از تعداد یک‌هزار و ۳۴۵ نفر کاندیدا ۴۳۲ نفر سابقه عضویت و ۹۱۳ نفر عدم سابقه عضویت در شوراهای شهر و روستا دارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار