مدیرکل ورزش و جوانان گلستان:

ورزشکاران استان گلستان ۷۲ مدال آسیایی و جهانی کسب کردند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۳ ب.ظ
ورزشکاران استان گلستان ۷۲ مدال آسیایی و جهانی کسب کردند مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: ورزشکاران استان در سال گذشته موفق به کسب ۷۲ مدال آسیایی و جهانی در رشته های گوناگون شدند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گلستان، بهمن طیبی اظهار داشت: از این تعداد، ۴۲ عنوان در مسابقات آسیایی و ۳۰ عنوان در رقابت‌های جهانی و پارالمپیک برای ورزش استان گلستان کسب شد.

وی اظهار کرد: مدال‌های کسب شده ورزشکاران گلستان در مسابقات آسیایی و جهانی در رشته های کبدی ، والیبال ساحلی ، فوتوالی ، گورش ، والیبال ، شطرنج ، کاراته ، اواسپرت (رزمی)، تکواندو، والیبال نشسته، قایقرانی، آلیش، سپک تاکرا، تیر و کمان، رزمی ، پینگ پنگ ، تکواندو و پرثوا بود.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: تنوع مدال های کسب شده نشان می دهد که ورزش گلستان منحصر به چند رشته خاص نیست و در حوزه های مختلف جوانان پرامید و با انگیزه استان در حال تلاش برای فتح قله‌های بزرگ مسابقات ورزشی معتبر هستند.

طیبی ادامه داد: همچنین گلستان مربیان سازنده و قهرمان پروری در ترکیب تیم های ملی دارد که با هدایت ورزشکاران خود موفق به کسب افتخار در مسابقات آسیایی و جهانی شدند.

وی گفت: عیسی سنگدوشی در والیبال ارتش‌های ایران و حمیدرضا شرآئین ، زهرا رحیمی‌نژاد ، منصوره ابوجعفری ، اعظم مقصودلو و سعیده مقصودلو در تیم ملی کبدی مردان و زنان، گلستانی‌های حاضر در کادر فنی تیم‌های ملی و مدال آور در مسابقات آسیایی و جهانی بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان بیان کرد: همچنین یکی از نمونه‌های اخلاق ورزشی کشور در سال گذشته از گلستان بود، آرش نیرآبادی کشتی‌گیر اخلاق مدار گلستانی با انصراف از رقابت با حریف اسرائیلی ، شایستگی های معرفتی ورزشکاران استان را ثابت کرد.

طیبی با تاکید بر تلاش مداوم همه دست‌اندرکاران ورزش استان گلستان در افزایش کیفیت و تعداد مدال‌های ورزش استان گفت: با روند رو به رشد کسب مدال‌های ورزشکاران گلستانی، انتظار می رود در پایان امسال بر کیفیت و کمیت این مدال‌ها افزوده شود.

وی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های ورزش گلستان در سال ۹۶ علاوه بر استمرار در اجرای طرح استعدادیابی، تلاش برای کسب مدال های بیشتر و خوش رنگ‌تر است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: کارهای زیربنایی زیادی برای کمک به رشد و توسعه ورزش استان انجام شد که باید تلاش کنیم با استفاده از همه ظرفیت‌ها، گلستان به جایگاه واقعی‌اش در ورزش کشور برسد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار