رئیس تبلیغات اسلامی گنبدکاووس:

مراسم معنوی اعتکاف در ۱۶ مسجد شهرستان گنبدکاووس برپا می‎شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۱ ب.ظ
مراسم معنوی اعتکاف در ۱۶ مسجد شهرستان گنبدکاووس برپا می‎شود رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس گفت: امسال مراسم معنوی اعتکاف در ۱۱ مسجد در شهر و ۵ مسجد در روستاها برگزار می‌شود و چند سالی است که تعداد مساجد برای مراسم اعتکاف رو به افزایش است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، حجت الاسلام علی فتحی صبح امروز در نخستین جلسه ستاد نمازجمعه در سال جدید اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن نیمه رجب مراسم اعتکاف همانند سال‎های گذشته با حضور پرشور جوانان در شهرستان گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس افزود: از امروز تا ۲۱ فروردین ماه زمان ثبت نام معتکفان خواهد بود و علاقمندان می‎توانند پس از نماز مغرب و عشاء برای ثبت نام به مساجد مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: در سال گذشته نزدیک به یک هزار و ۱۰۰ نفر در شهرستان معتکف شدند و آمار خواهران معتکف بیشتر از برادران است.

حجت الاسلام فتحی ادامه داد: امسال ۱۱ مسجد برای انجام اعمال اعتکاف در نظر گرفته شده است که ۷ مسجد مربوط به خواهران و یک مسجد ویژه دانشجویان و هیات مذهبی و بقیه برادران است.

وی بیان داشت: امسال ۱۱ مکان در شهر و ۵ مکان در روستاها آماده برگزاری این مراسم هستند و چند سالی است که تعداد مساجد برای مراسم اعتکاف رو به افزایش است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان کرد: در سال ۹۵، ۲۴ جلسه ستاد نمازجمعه تشکیل و ۸۵ مورد پیشنهاد شد.

وی اظهار کرد: در ۱۶ جلسات معاونت‌ها, از ۸۵ مورد پیشنهاد، ۷۲ مورد به بحث و بررسی گذاشته شد که بیشتر آنها اجرایی شده است.

حجت الاسلام فتحی گفت: مشاوره مذهبی، مهرآدینه، پزشک جمله، مسابقه خطبه های نمازجمعه، مسابقات قرآنی، پاسخ به سوالات شرعی، مسابقات کتابخوانی و غیره از جمله اهداف و برنامه‎های ستاد نمازجمعه شهرستان در سال جدید است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار