رئیس ستاد انتخابات گنبدکاووس مطرح کرد

حضور ۳ هزار دانش آموز رای اولی در انتخابات در شهرستان گنبدکاووس

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۹ ب.ظ
حضور ۳ هزار دانش آموز رای اولی در انتخابات در شهرستان گنبدکاووس رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس گفت: بیش از ۳ هزار دانش آموز رای اولی در انتخابات امسال در شهرستان گنبدکاووس شرکت می‌کنند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، فرهاد شیبک پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و هر دوره انتخابات بسته به تحولات داخلی و خارجی از جایگاه خاص خود برخوردار است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس افزود: این دوره انتخابات براساس شرایط خاص کشور و منطقه از اهمیت ویژه‌تری برخوردار است و پس از تحولات و تصویب برجام، دشمن به دنبال فشار به نظام جمهوری اسلامی است که برگزاری پرشور و با نشاط انتخابات می‌تواند تاثیر به سزایی دارد.

وی تصریح کرد: انتخابات مشروطیت و مقبولیت نظام را افزایش خواهد داد و کاهش مشارکت و حضور حداکثری دستاویزی برای قدرت‌های جهانی خواهد شد.

شیبک ادامه داد: در سطح منطقه‌ای هم با گسترش بیداری اسلامی و تحولات صورت گرفته در خاورمیانه، این انتخابات می‌تواند فرصتی برای همبستگی و انسجام شرایط ایران و نظام در منطقه باشد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: مهم‌ترین هدف ما در برگزاری انتخابات، ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای است و مهم‌ترین و تاثیرگذارترین کمیته از نظر ما کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات است.

وی خاطرنشان کرد: هر رای در صندوق، یک پشتوانه محکمی برای نظام جمهوری اسلامی است و تاثیر آن کمتر از موشک‌های زمان جنگ نیست.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: باید به نوعی غائبین انتخابات دوره‌های قبل شناسایی و با برگزاری همایش و کارهای تخصصی، اهمیت آنان در دادن رای و تاثیر آن در سرنوشت نظام را توجیه کنیم.

شیبک گفت: کار بررسی صلاحیت در هیئت اجرایی و مراجع چهارگانه تا ۲۴ فروردین ماه به پایان می‌رسد و سپس پرونده‌ها به مدت یک‌هفته توسط هیئت نظارت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اوایل اردیبهشت داوطلبان نهایی توسط فرمانداری و بخشداری‌ها اعلام خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: امسال ۳ هزار دانش آموز رای اولی و ۵ هزار فرهنگی داریم که ظرفیت بسیار مناسبی برای اطلاع‌رسانی و حضور گسترده خواهد بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار