مسئول بسیج رسانه گلستان:

بسیج رسانه گلستان دوره های آموزش خبرنگاری برگزاری می کند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۸ ب.ظ
بسیج رسانه گلستان دوره های آموزش خبرنگاری برگزاری می کند مسئول بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری دوره تخصصی «گزارش‌نویسی» و «یادداشت نویسی» ویژه خبرنگاران گلستانی خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از پایگاه خبری بسیج رسانه گلستان، علی‎محمد جعفری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: دوره تخصصی گزارش‌نویسی و یادداشت نویسی ویژه خبرنگاران فعال استان گلستان به مدت دو روز و در تاریخ ۳۰ و ۳۱۱ فروردین‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه کانون بسیج رسانه استان گلستان در راستای افزایش تخصص اصحاب رسانه اقدام به برگزاری دوره‎هایی مقدماتی، تخصصی و پیشرفته‎ روزنامه‎نگاری در سطح استان گلستان می‌کند، افزود: در برگزاری این دوره‌های آموزشی از اساتید برجسته کشوری استفاده می‌شود.

وی تصریح کرد: «حسین شمسیان» عضو شورای سردبیری روزنامه کیهان و «دژاکام» از خبرنگاران برجسته و مطرح کشور، اساتید این دوره از آموزش یادداشت نویسی و گزارش‌نویسی هستند.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان گفت: این دوره آموزشی به شکل کارگاهی و در دو روز از صبح الی عصر برگزار می‌شود که علاقه‌مندان برای ثبت‎نام در این دوره آموزشی می‎توانند به سایت بسیج رسانه استان گلستان مراجعه و اطلاعات بیشتر برای ثبت‎نام را از این سایت دریافت کنند.

جعفری تصریح کرد: ارائه معرفی‎نامه از یکی از رسانه‎های فعال استان، رعایت شئونات اسلامی و … ازجمله شرایط ثبت‎نام در این دوره آموزشی است.

مسئول بسیج رسانه استان گلستان در رابطه با هزینه ثبت‌نام در این دوره‌های آموزشی گفت: برای خبرنگاران عضو بسیج رسانه استان هزینه ثبت‌نام در این دوره‌های آموزشی مبلغ ۲۰ هزار تومان و برای خبرنگارانی که عضو بسیج رسانه استان نیستند مبلغ ۵۰ هزار تومان در نظر گرفته‌شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار