در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی رخ داد

بازدید نماینده ولی فقیه در کردستان از غرفه‌های طرح آرامش بهاری در آستان امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۵ ب.ظ
بازدید نماینده ولی فقیه در کردستان از غرفه‌های طرح آرامش بهاری در آستان امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس نماینده ولی فقیه در استان کردستان از روند اجرای طرح آرامش بهاری در آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) گنبدکاووس بازدید کرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، طرح آرامش بهاری به عنوان یک طرح فرهنگی و دینی در بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان هرساله از چند روز مانده به انتهای سال و آغاز بهار تا پایان تعطیلات نوروزی اجرا می‌شود.

در این طرح فرهنگی که با اهدافی همچون تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی شهر و روستا، تقویت ارتباط خانواده‌ها و به ویژه نوجوانان و جوانان با مکان‌های دینی و مذهبی و همچنین ارائه خدمات به زائران و مسافران برگزار می‌شود در جوار مرقد مطهر امامزادگان و در محوطه بقاع متبرکه غرفه‌های فرهنگی، دینی، مشاوره‌ای و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان تعبیه می‌شود.

همزمان با روزهای پایانی تعطیلات نوروزی و اجرای طرح آرامش بهاری در گنبدکاووس و در آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) این شهرستان آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان که برای زیارت مرقد مطهر این امامزاده شریف و شرکت در مراسم شهادت امام هادی (ع) به گنبدکاووس سفر کرده بود از نحوه اجرا و چگونگی طرح آرامش بهاری در این بقعه متبرکه بازدید کرد.

در این بازدید که حجت‌الاسلام جعفر رعایتی مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای گلستان نیز حضور داشت، حجت‌الاسلام نصرت الله جعفری رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گنبدکاووس گزارشی از نحوه اجرای طرح آرامش بهاری و استقبال پرشور مردم از این طرح ارائه کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار