معاون گردشگری گلستان:

بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان ۳۱۳ درصد افزایش یافت

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۲ ب.ظ
بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان ۳۱۳ درصد افزایش یافت معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از رشد ۳۱۳ درصدی بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان در یازدهمین روز از فصل بهار خبر داد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، رحمان فرمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازدید از مراکز گردشگری استان گلستان […]

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از رشد ۳۱۳ درصدی بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان گلستان در یازدهمین روز از فصل بهار خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از تسنیم ، رحمان فرمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازدید از مراکز گردشگری استان گلستان در یازدهمین روز از فصل بهار به نسبت سال گذشته در همین روز ۳۱۳ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در روز یازدهم فروردین امسال تعداد ۸۰۴ هزار و ۵۹۰ بازدید از مراکز فرهنگی، تاریخی و جادبه های گردشگری انجام شد که این میزان در سال گذشته ۱۹۴ هزار و ۴۲۱ نفر بوده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان تصریح کرد: در این روز تعداد ۲۰۷ بازدید نظارتی نیز انجام شد که به نسبت سال گذشته ۱۰۷ درصد افزایش داشته و تعداد بازدیدهای سال گذشته در همین روز ۱۰۰ بازدید بوده است.

فرمانی گفت: تعداد مراکز اقامتی در این روز ۱۴۷ هزار و ۷۳۱ مرکز بوده که با رشد ۲۴۴ درصدی به نسبت سال قبل مواجه بود و در سال گذشته این میزان ۴۲ هزار و ۸۴۹ مورد بوده است.

وی همچنین از استقبال مردم و گردشگران از جشن نوروزگاه شهرستان گرگان خبر داد و افزود: با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و استقبال بی‌نظیر گردشگران و مسافران نوروزی استان گلستان، جشن نوروزگاه شهرستان گرگان به کار خود پایان داد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: اجرای آئین‌ها و موسیقی اقوام استان گلستان از برنامه‌های اجرائی این مراسم بود که به صورت مستقیم از صداوسیمای مرکز گلستان نیز به نمایش درآمد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار