خطیب جمعه گنبدکاووس:

ریختن زباله و قطع درختان، نفس طبیعت را می گیرد

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۲ ب.ظ
ریختن زباله و قطع درختان، نفس طبیعت را می گیرد امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس از مردم خواست در روز طبیعت از ریختن زباله، سبزه عید و شکستن شاخه و یا قطع درختان خود داری کرده و گفت: این کارها نفس طبیعت را می گیرد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام جعفر رعایتی درخطبه های این هفته نمازجمعه گنبدکاووس، […]

امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس از مردم خواست در روز طبیعت از ریختن زباله، سبزه عید و شکستن شاخه و یا قطع درختان خود داری کرده و گفت: این کارها نفس طبیعت را می گیرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام جعفر رعایتی درخطبه های این هفته نمازجمعه گنبدکاووس، اظهار داشت: روز طبیعت روز تخریب محیط زیست و جنگل نیست و همه باید با طبیعت مهربان باشند.
وی گفت: روز طبیعت در نگاه عامه مردم، آسوده شدن و نفس کشیدن در طبیعت است که اشکالی ندارد اما نبایستی برای نفس کشیدن خود، با ریختن انواع زباله و شکستن شاخه و یا قطع درختان، نفس طبیعت را بگیریم.
حجت الاسلام رعایتی، انداختن سبزه سفره عید در جاده های اصلی و یا جاده های منتهی به منابع طبیعی را از کارهای ناشایست دانست و اضافه کرد: باید برای سبزه عید و استفاده بهینه از این سبزه ها راهکاری اندیشیده شود.
وی همچنین باگرامی داشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، تصریح کرد: در این روز مردم ایران با رای ۹۸،۲۲ درصدی خود به جمهوری اسلامی نه یک کلمه زیاد و نه یک کلمه کم رای دادند و در طول ۳۸ سال گذشته با نثار جان و مال خویش از آن صیانت کردند.
خطیب موقت جمعه گنبدکاووس ادامه داد: امروز نیز ملت ایران همچنان از آرمان های جمهوری اسلامی دفاع می کند و بزرگداشت روز جمهوری اسلامی نیز تجدید بیعت با آرمان های انقلاب، شهیدان و رهبری (ولایت فقیه) است.
حجت الاسلام رعایتی با تبریک حلول ماه رجب نیز گفت: این ماه از بهترین ماه ها و منتسب به ماه خدا بوده و بایستی بهترین بهره را از اعمال و فضائل این ماه بویژه مراسم اعتکاف آن ببریم.
وی در بخش پایانی خطبه ها به سخنان برخی مقامات آمریکایی در اجلاسیه های سالانه خود مبنی بر افزایش تحریم ها و فشارها علیه ایران بویژه در حوزه سپاه اشاره کرد و افزود: ملت ایران هیچ گاه از تحریم ها نمی ترسد و پای هر متجاوزی را که قصد حمله به خاک ایران را داشته باشد، می شکند.
شهرستان گنبدکاووس با افزون بر ۳۸۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار