معاون امداد و نجات هلال احمر گنبدکاووس خبر داد

۵ مصدوم در اثر واژگونی خودروی پژو در روستای «کرند» گنبدکاووس

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۹ ب.ظ
۵ مصدوم در اثر واژگونی خودروی پژو در روستای «کرند» گنبدکاووس معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس از مصدوم شدن پنج نفر در اثر واژگونی خودروی پژو در جاده روستای «کرند» از توابع این شهرستان خبر داد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، بهروز میرزاعلی با اشاره به وقوع پنجمین حادثه در حوزه جغرافیایی پایگاه امداد و نجات جاده‎ای […]

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس از مصدوم شدن پنج نفر در اثر واژگونی خودروی پژو در جاده روستای «کرند» از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، بهروز میرزاعلی با اشاره به وقوع پنجمین حادثه در حوزه جغرافیایی پایگاه امداد و نجات جاده‎ای اینچه‎برون جمعیت هلال احمر گنبدکاووس اظهار کرد: طی اعلام تیم کشیک هلال احمر استان گلستان مبنی بر واژگونی خودروی پژو در جاده کرند تیم عملیاتی و امدادی پایگاه امداد و نجات جاده‎ای اینچه‎برون به سرعت در محل حادثه حاضر شدند.

در همان ابتدا پنج مصدوم این حادثه مورد اقدامات امدادی و درمانی اولیه قرار گرفتند که دو نفر به صورت سرپایی مداوا شده، یک نفر از مصدومان توسط پایگاه هلال احمر اینچه‎برون و دو نفر دیگر توسط اورژانس به بیمارستان مطهری گنبدکاووس منتقل شدند.

گفتنی است «کرند»، یکی از روستاهای بزرگ و باسابقه واقع در ۱۳۵ کیلومتری شمال شرق شهرستان گنبدکاوس در ۱۵کیلومتری کنار مرز ترکمنستان است. این روستا با بیش از یک هزار و ۵۰۰ خانوار و ۶ هزار جمعیت بزرگترین روستای بخش داشلی‌برون است که در کنار رودخانه اترک قرار دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار