اسکان بیش از ۱۰۸ هزار نفر در مدارس استان گلستان

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۵ ب.ظ
اسکان بیش از ۱۰۸ هزار نفر در مدارس استان گلستان مدیر کل آموزش و پرورش و مسئول کمیته اسکان ستاد خدمات سفر گلستان گفت: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان در نوروز امسال ، ۱۰۸ هزار و ۲۸۴ نفر روز در مدارس استان اسکان و پذیرش شدند. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، محمدرضا وطنی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این […]

مدیر کل آموزش و پرورش و مسئول کمیته اسکان ستاد خدمات سفر گلستان گفت: از ابتدای فعالیت ستادهای اسکان در نوروز امسال ، ۱۰۸ هزار و ۲۸۴ نفر روز در مدارس استان اسکان و پذیرش شدند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، محمدرضا وطنی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این آمار مربوط به پذیرش ۱۴ هزار و ۳۲۳ خانوار می باشد که از مجموع این خانوارها، ۱۲ هزار و ۳۵۱ خانواده فرهنگی بودند.
وی تصریح کرد: بیشترین آمار پذیرش به ترتیب فراوانی به شهرستان‌های گرگان، گالیکش و آزادشهر اختصاص یافته است.
وی ادامه داد: برای نوروز ۹۶، ستاد اسکان گلستان با ۲۰ پایگاه پذیرش در سطح استان، ۲ باشگاه فرهنگیان در شهرستان‌ های گرگان و گنبدکاووس، یک خانه معلم در شهرستان بندرگز، ۱۸۵ مدرسه با ۱۵۸۷ کلاس درس، در سه گروه ویژه، الف و ب برای اسکان مسافران با اولویت پذیرش فرهنگیان آماده پذیرش مسافرین نوروزی است.
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان درباره وضعیت کلاس‌های در نظر گرفته شده برای اسکان نوروز ۹۶ گفت: واحدهای آماده شده شامل ۲۶۳ کلاس در گروه ویژه، ۷۸۲ کلاس در گروه الف و ۵۴۲ کلاس در گروه ب مجهز به امکانات رفاهی برای اسکان نوروزی است.
وطنی با بیان اینکه امیدواریم که میزبان شایسته ‌ای برای مسافران و میهمانان نوروزی باشیم، افزود: پذیرش اسکان نوروزی در مدارس استان گلستان از ۲۷ اسفند ۹۵ آغاز و تا ۱۲ فروردین ۹۶ ادامه خواهد داشت.
وی اظهار کرد: همه‌ ساله در ایام عید نوروز و فصل تابستان با آغاز مسافرت فرهنگیان و دیگر اقشار جامعه، آموزش و پرورش با تجهیز و ساماندهی مدارس و کلاس ‌ها به مسافران خدمات اسکان را ارائه می ‌دهد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار