معاون امداد هلال احمر گنبدکاووس خبر داد

۴ مصدوم در اثر واژگونی خودروی پژو در گنبدکاووس

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۰ ب.ظ
۴ مصدوم در اثر واژگونی خودروی پژو در گنبدکاووس معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از مصدوم شدن چهار نفر در اثر واژگونی خودروی پژو در جاده کوچک خرطوم گنبدکاووس خبر داد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، بهروز میرزاعلی با اشاره به اینکه از ابتدای آغاز طرح نوروزی امداد و نجات و استقرار پایگاه جاده ای قره […]

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گنبدکاووس از مصدوم شدن چهار نفر در اثر واژگونی خودروی پژو در جاده کوچک خرطوم گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، بهروز میرزاعلی با اشاره به اینکه از ابتدای آغاز طرح نوروزی امداد و نجات و استقرار پایگاه جاده ای قره سو به نام مرحوم حسین صابری سه تصادف در این منطقه رخ داده است، اظهار کرد: دقایقی پیش سومین حادثه پایگاه قره سو، طی تماس تلفنی مبنی بر واژگونی پژو در جاده کوچک خرطوم به هلال احمر شهرستان گنبدکاووس اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه به سرعت تیم جهز امداد و نجات جاده ای هلال احمر گنبدکاووس از پایگاه قره سو به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: این تصادف چهار مصدوم داشت که یک مصدوم توسط تیم هلال احمر  به بیمارستان مطهری گنبدکاووس منتقل شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار