کاهش ۶ درجه ای دما و بارش باران در گلستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۳ ب.ظ
کاهش ۶ درجه ای دما و بارش باران در گلستان اداره کل هواشناسی گلستان وضعیت جوی استان را در ۲۴ ساعت آینده نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در مناطق کوهپایه ای و ارتفاعات و همراه با کاهش حداکثر ۶ درجه ای دما پیش بینی کرد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، بر اساس گزارش […]

اداره کل هواشناسی گلستان وضعیت جوی استان را در ۲۴ ساعت آینده نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد شدید و بارش پراکنده باران در مناطق کوهپایه ای و ارتفاعات و همراه با کاهش حداکثر ۶ درجه ای دما پیش بینی کرد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی، وضعیت جوی استان در صبح جمعه، صاف تا نیمه ابری ولی از میانه این روز، ابری و در مناطق کوهپایه ای و کوهستانی همراه با بارش پراکنده باران، وزش نسبتا شدید باد ومه آلود خواهد بود.
هواشناسی گلستان برای روز ۱۲ فروردین، هوای ابری همراه با رگبار پراکنده و برای روزهای ۱۳ و ۱۴ فروردین نیز هوای ابری همراه با بارندگی، احتمال آذرخش، در مناطق کوهستانی بارش برف، وزش نسبتا شدید باد و در برخی مناطق استان مه آلود پیش بینی کرده است.
اکنون آسمان گرگان دارای مه رقیق است و دمای آن ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر و سرعت وزش باد هفت متر بر ثانیه از سمت شمال شرق می باشد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار