پذیرش بیش از ۵۹ هزار نفرروز در مراکز اسکان فرهنگیان استان گلستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۴ ب.ظ
پذیرش بیش از ۵۹ هزار نفرروز در مراکز اسکان فرهنگیان استان گلستان رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان گفت: از ابتدای شروع به کار ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان در گلستان تا شب گذشته، ۵۹ هزار و ۲۱۶ نفر روز در این مراکز پذیرش شدند. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایسنا ، محمدرضا وطنی در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای شروع به کار […]

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان گفت: از ابتدای شروع به کار ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان در گلستان تا شب گذشته، ۵۹ هزار و ۲۱۶ نفر روز در این مراکز پذیرش شدند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایسنا ، محمدرضا وطنی در جمع خبرنگاران افزود: از ابتدای شروع به کار ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان در گلستان تا ساعت ۲۴ جمعه چهارم فروردین ۹۶، تعداد ۷ هزار و ۵۱۳ خانوار در این مراکز  در سراسر استان پذیرش شدند که از این تعداد ۶ هزار و ۷۹ خانوار، فرهنگی بودند.

وی ادامه داد: بيشترين آمار پذيرش به ترتيب مربوط به شهرستان های گرگان، گالیکش، علی آباد کتول و گنبد کاووس است.

وطنی تاکید کرد: تمهیدات و مقدمات لازم در پایگاه های پذیرش انجام شده تا مسافرین نوروزی در اسرع وقت پذیرش شوند.

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان خاطرنشان کرد: ستاد اسکان فرهنگیان استان گلستان با ۲۰ پایگاه پذیرش، ۲ باشگاه فرهنگیان در شهرستان های گرگان و گنبد کاووس، یک خانه معلم در شهرستان بندرگز و ۱۸۵ مدرسه با ۱۵۸۷ کلاس درس در سه گروه ویژه، الف و ب جهت آماده پذیرش مسافرین نوروزی است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار