واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور بندرترکمن در خرم آباد یک کشته برجای گذاشت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۱ ب.ظ
واژگونی اتوبوس کاروان راهیان نور بندرترکمن در خرم آباد یک کشته برجای گذاشت فرماندار بندرترکمن در استان گلستان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس کاروان راهیان نور حامل بانوان بسیجی این شهرستان، اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: در نتیجه وقوع این حادثه مسئول کاروان که یک بانو بود، جان خود را از دست داد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، […]

فرماندار بندرترکمن در استان گلستان از واژگونی یک دستگاه اتوبوس کاروان راهیان نور حامل بانوان بسیجی این شهرستان، اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد و گفت: در نتیجه وقوع این حادثه مسئول کاروان که یک بانو بود، جان خود را از دست داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، عبدالحکیم فیروزی اظهار کرد: این اتوبوس سحرگاه امروز در جاده هولاندشت خرم آباد واژگون شد که در این حادثه یک نفر جان باخت و تعدادی از مسافرین زخمی شدند.
وی بیان کرد : مصدومان حادثه پس از اعزام به بیمارستان مرخص شدند اما یکی از زخمی ها که از ناحیه پا دچار شکستگی شده، برای ادامه درمان در بیمارستان بستری است.
وی اعلام اسامی فرد جان باخته و مصدومان را به کسب اطلاعات دقیق تر موکول کرد.
این کاروان روز گذشته (سه شنبه) از بندرترکمن با بدرقه مسئولین شهرستان به سوی مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده بود.
بر اساس اعلام سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی خرم آباد ساعت ۵:۳۴ صبح امروز اتوبوسی که از بندرترکمن عازم جنوب کشور بود در منطقه هولاندشت خرم آباد به دلیل لغزندگی جاده واژگون شد.
محمد حسنوند افزود: نیروهای امدادی این سازمان از ۳ ایستگاه به محل حادثه اعزام و ضمن برقراری ایمنی محل حادثه با کمک عوامل جمعیت هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ و پلیس راه و عوامل انتظامی، به مصدومین امداد رسانی کردند.
وی گفت: در این حادثه یک نفر از مسافرین جان باخت و تعدادی هم مصدوم شدند که زخمی های حادثه به مراکز درمانی شهر خرم آباد اعزام شدند و سایر مسافرین هم توسط جمعیت هلال احمر اسکان یافتند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان هم با تایید این خبر گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده خرم آباد – بروجرد یک کشته و ۱۹ زخمی برجا گذاشت.
علی زندی فر علت وقوع این حادثه را بی احتیاطی راننده اتوبوس و تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد و گفت: این اتوبوس با ۳۷ سرنشین از استان گلستان به سمت خرمشهر در حرکت بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار