نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس به کمپین «نه، به تصادفات جاده‌ای» پیوست

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۷ ب.ظ
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس به کمپین «نه، به تصادفات جاده‌ای» پیوست نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با حضور در کمپ نوروزی هلال احمر این شهرستان به کمپین «نه، به تصادف جاده‌ای» پیوست. به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، عصر امروز و در هشتمین روز بهار ۱۳۹۶ قره‌جه طیار نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی با […]

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با حضور در کمپ نوروزی هلال احمر این شهرستان به کمپین «نه، به تصادف جاده‌ای» پیوست.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، عصر امروز و در هشتمین روز بهار ۱۳۹۶ قره‌جه طیار نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی با حضور در کمپ شهید محمد اسماعیلی این شهرستان واقع در مجاورت برج قابوس بن وشمگیر ضمن بازدید و خداقوت به پرسنل و جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر گنبدکاووس در این کمپ با امضای میثاق‌نامه ملی رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به کمپین «نه، به تصادفات جاده‌ای» پیوست.

در این بازدید آنه محمد آق‌پور مشاورعالی رئیس سازمان هلال احمر کشور، اصغر نودهی رئیس جمعیت هلال احمر گنبدکاووس و ستار طاطار نائب رئیس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس نیز به همراه نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

گفتنی است روز گذشته نیز حجت الاسلام محمود ترابی به این کمپین ملی پیوسته بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار