رئیس ستاد انتخابات گنبدکاووس:

افزایش ۳۳ درصدی میزان ثبت نام برای شورای شهر گنبد/ثبت نام ۷۴کاندیدا با مدرک فوق لیسانس در شهرستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۹ ب.ظ
افزایش ۳۳ درصدی میزان ثبت نام برای شورای شهر گنبد/ثبت نام ۷۴کاندیدا با مدرک فوق لیسانس در شهرستان رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس از افزایش میزان ۳۳ درصد ثبت نامی ها برای شورای شهر گنبدکاووس نسبت به دوره ی گذشته خبر داد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از قابوس نامه ، عبدالقدیر کریمی در ادامه تعداد ثبت نامی ها در روستاهای بخش مرکزی را ۹۶۵ نفر و روستاهای بخش داشلی برون […]

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس از افزایش میزان ۳۳ درصد ثبت نامی ها برای شورای شهر گنبدکاووس نسبت به دوره ی گذشته خبر داد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از قابوس نامه ، عبدالقدیر کریمی در ادامه تعداد ثبت نامی ها در روستاهای بخش مرکزی را ۹۶۵ نفر و روستاهای بخش داشلی برون را ۱۹۹ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۹۲۹ نفر مرد و ۳۶ نفر زن هستند و در بخش داشلی برون از ۱۹۹ نفرِ، ۱۹۱ نفر مرد و ۸ نفر زن ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه میزان ثبت نامی ها در شهر گنبدکاووس به نسبت دوره قبل ۳۳ درصد افزایش داشته است، گفت: میزان ثبت نامی ها در شهر اینچه برون با ۳۳ درصد افزایش، در بخش مرکزی ۶ درصد کاهش و در بخش داشلی برون نیز با کاهش ۴ درصدی روبرو بوده است، البته طبق آمارها میزان ثبت نامی خانم ها به نسبت دوره قبل با افزایش ۵۸ درصدی روبرو بوده است.

فرماندار ویژه گنبدکاووس بابیان اینه در ۷ روز ثبت نام در فرمانداری و بخشداری تابع شهرستان یک هزار و ۳۴۵ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نام نویسی کردند، افزود: از این تعداد ۱۲۸۰ نفر مرد و ۶۵ نفر زن هستند، که در شهر گنبدکاووس ۱۶۵ نفر نام نویسی داشتیم که از این تعداد ۱۴۴ نفر مرد و ۲۱ نفر زن نام نویسی کردند، در حوزه شهر اینچه برون نیز ۱۶ نفر مرد نام نوشتند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس با تشریح تعداد افراد ثبت نامی به نسبت میزان سن، گفت: از تعداد افراد ثبت نامی تعداد ۱۱۳۱ نفر زیر ۵۰ سال و ۲۱۴ نفر بالای ۵۰ سال سن دارند، مسن ترین فرد ثبت نام شده از روستای قره ماخر بخش داشلی برون است با ۷۷ سال سن و جوانترن فرد ثبت نامی از روستای آقچلی سفلی با ۲۵ سال و یک ماه.

کریمی در ادامه بیان آمارها، گفت: در شهر گنبدکاووس ۴ نفر بالای ۶۰ سال، ۲۸ نفر بین ۵۰ تا ۶۰ سال ، ۶۲ نفر بین ۴۰ تا ۵۰ سال، ۶۲ نفر نیز بین ۳۰ تا ۴۰ سال و ۹ نفر زیر ۳۰ سال سن دارند.

وی با بیان اینکه از تعداد افراد ثبت نامی در کل حوزه شهرستان گنبدکاووس ۸ نفر مدرک حوزوی، ۵ نفر دکترا، ۷۴ نفر فوق لیسانس؛ ۲۶۸ نفر لیسانس، ۷۳ نفر فوق دیپلم، ۳۲۸ نفر دیپلم و ۵۸۹ نفر زیر دیپلم هستند، گفت: در شهر گنبدکاووس با مدرک دکترا ۵ نفر، فوق لیسانس ۵۴ نفر و مدرک لیسانس ۱۰۲ نفر و ۴ نفر نیز با مدرک فوق دیپلم ثبت نام کردند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس در ادامه افزود:در دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا تعداد ۴۳۲ نفر سابقه عضویت در شورا را داشته و تعداد ۹۱۳ نفر نیز سابقه عضویت را ندارند.

گفتنی است افرادی که با مدرک فوق دیپلم برای شهرگنبدکاووس ثبت نام کردند یا سابقه عضویت در شورای شهر را داشته اند و یا از درجه ایثارگری برخوردار بودند که توانستند با مدرک فوق دیپلم ثبت نام کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار