امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس:

آرای مردم نزد مجریان و ناظران انتخابات امانت است/ انتخابات نباید حریم‌های اخلاقی را بشکند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۹ ب.ظ
آرای مردم نزد مجریان و ناظران انتخابات امانت است/ انتخابات نباید حریم‌های اخلاقی را بشکند امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه هیات‌های بازرسی و نظارت بر انتخابات، امانتداری است، گفت: آرای مردم نزد مسوولان انتخابات امانت است. به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، آخوند عبدالکریم جاور ظهر امروز در بازدید از هیات بازرسی انتخابات شهرستان گنبدکاووس و در دیدار اعضای این […]

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه هیات‌های بازرسی و نظارت بر انتخابات، امانتداری است، گفت: آرای مردم نزد مسوولان انتخابات امانت است.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از فارس ، آخوند عبدالکریم جاور ظهر امروز در بازدید از هیات بازرسی انتخابات شهرستان گنبدکاووس و در دیدار اعضای این هیات با اشاره به اینکه انتخابات یکی از بزرگترین رویدادهای کشوری و منطقه‌ای در سال جاری است، اظهار کرد: همه دنیا در زمان انتخابات در کشورمان چشمشان به حضور مردم است تا ببینند مردم کشورمان چگونه در سرنوشت خویش سهیم و شریک می‌شوند.

وی با بیان اینکه وظیفه بزرگ هیات بازرسی نظارت بر حسن انجام کار است، افزود: یادمان باشد که آرای مردم نزد مسوولان انتخابات امانت است و هیات های بازرسی و نظارت وظیفه‌ای جز امانتداری نسبت به این امانت مهم و بزرگ مردم بر عهده ندارند.

امام جمعه اهل تسنن گنبدکاووس با تاکید بر اینکه دست اندرکاران انتخابات کاری کنند که هم مردم از آنها راضی باشند و هم خداوند متعال آنها را تائید کند، خاطرنشان کرد: اگر مسوولان انتخابات و به ویژه هیات‌های نظارت و بازرسی اینگونه رفتار کنند تردیدی نداشته باشید این انتخابات جزو اعمال نیک و ارزشمند شما در روز جزا به کمکتان خواهد آمد.

جاور با اشاره به اینکه نظارت شما باید علاوه بر سلامت شمارش و فرایند اجرای انتخابات بر ادبیات گفتاری و رفتاری نمایندگان هم باشد، ادامه داد: شما باید حراست کننده حریم اخلاقی انتخابات نیز باشید و نگذارید منافع اشخاص برای رای آوردن باعث شود حرمت‌های اخلاقی شکسته شود و کسی بخواهد با بی‌اخلاقی برای خود فضای تبلیغاتی درست کند.

وی مفهوم واژه نظر را یک مرحله بالاتر از نگاه دانست و تصریح کرد: در نظر و نظارت علاوه بر نگاه کردن باید استدلال داشت و علاوه بر دیدِ چشم، دیدِ دلمان را نیز به میدان عمل بیاوریم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار