کاروان راهیان نور گنبدکاووس عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۰ ب.ظ
کاروان راهیان نور گنبدکاووس عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس شد ۲۵۰ نفر از برادران عضو بسیج اقشار و محلات گنبدکاووس روز سه شنبه در قالب کاروان راهیان نور ویژه نوروز ۹۶ به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، مراسم بدرقه این کاروان با حضور برخی مسئولان شهرستان در محل گلزار شهدای […]

۲۵۰ نفر از برادران عضو بسیج اقشار و محلات گنبدکاووس روز سه شنبه در قالب کاروان راهیان نور ویژه نوروز ۹۶ به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، مراسم بدرقه این کاروان با حضور برخی مسئولان شهرستان در محل گلزار شهدای گمنام گنبدکاووس برگزار و اعضای آن با پنج دستگاه اتوبوس عازم شدند.
سفر نخستین کاروان راهیان نور گنبدکاووس ویژه نوروز ۹۶۶ به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در جنوب کشور پنج روزه است و دومین کاروان شامل ۲۲۰ نفر از خواهران بسیجی شهرستان روز چهارم فروردین ۹۶ اعزام می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس در حاشیه اعزام این کاروان به خبرنگاران، گفت: اعزام کاروان راهیان نور از فعالیت های مهم فرهنگی سپاه است که با هدف ترویج فرهنگ دفاع مقدس و آشنایی بیشتر اقشار مختلف مردم بویژه نسل جوان با رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس انجام می شود.
سرهنگ دوم پاسدار علی لشکر بلوکی، افزود: اعزام کاروان راهیان نور که از منویات رهبر معظم انقلاب است، هرساله در دو قالب دانش آموزی و بسیج اقشار به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور انجام می شود.
وی بر همکاری همه ادارات و نهادها با ناحیه مقاومت بسیج در اعزام این کاروان ها تاکید کرد.
شهرستان ۳۸۰ هزار نفری گنبدکاووس درشرق استان گلستان واقع است.

خبرنگار : علی لکزانوری

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار