عید ایرانی با کالای ایرانی؛

فرماندار گنبدکاووس: خرید کالای با کیفیت ایرانی، وظیفه ملی است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۵ ب.ظ
فرماندار گنبدکاووس: خرید کالای با کیفیت ایرانی، وظیفه ملی است معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس، خرید کالای با کیفیت ایرانی را وظیفه ملی دانست و گفت: این امر به تقویت و رونق تولید داخلی و نیز اشتغال بیشتر درجامعه کمک می کند. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، عبدالقدیر کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار […]

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس، خرید کالای با کیفیت ایرانی را وظیفه ملی دانست و گفت: این امر به تقویت و رونق تولید داخلی و نیز اشتغال بیشتر درجامعه کمک می کند.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، عبدالقدیر کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: نکته حائز اهمیت در خرید کالای داخلی، کیفیت آن است که بایستی مورد توجه و اهتمام ویژه واحدها و صنایع تولیدی داخلی قرار گیرد.
وی گفت: تولید و عرضه کالای با کیفیت داخلی اعتماد عمومی را به همراه می آورد و برای استمرار و حفظ این سرمایه اجتماعی و تبدیل آن به اعتقاد و فرهنگ عمومی، بایستی اولویت نخست تولید کنندگان داخلی، تولید کالای با کیفیت و متناسب با ذائقه مصرف کننده باشد.
کریمی بااشاره به رویکرد و سیاست حمایتی دولت یازدهم در پرداخت وام به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال برای رونق تولید و ایجاد اشتغال، اضافه کرد: واحدهای تولیدی بایستی با تولید محصولات با کیفیت به تحقق اهداف دولت کمک نمایند.
وی تصریح کرد: امروز صاحبان واحدهای تولیدی باید به معنای واقعی کلمه کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند تا اقشار مختلف مردم با اعتماد و اطمینان آن را خرید کنند.
فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین از ابتکار خبرگزاری جمهوری اسلامی در راه اندازی کمپین خرید کالای ایرانی قدردانی و بر استمرار این حرکت های فرهنگی درجامعه تاکید کرد و گفت: رسانه ها از ارکان اصلی فرهنگ سازی هستند که می توانند در حوزه های مختلف بویژه تولید و مصرف اثرگذار باشند.
به گزارش ایرنا، توجه به تولید داخلی به چرخاندن چرخ های اقتصاد کشور، اشتغالزایی و ریشه کنی بیکاری، کاهش وابستگی به خارج و دستیابی به بازارهای منطقه ای و جهانی برای معرفی مزیت های محصول ایرانی می انجامد، ولی پیش از آن اصلاح الگوی مصرف و فرهنگ سازی در این زمینه در کنار تلاش برای ارتقای دانش فنی و کیفیت افزایی تولیدات صنعتی لازم است.
گنبدکاووس با ۳۸۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان بوده و در ۹۰۰کیلومتری شرق گرگان (مرکز استان) واقع است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار