آخرین نمازجمعه سال ۹۵ گنبدکاووس در محل امامزاده یحیی بن زید (ع) برگزار می شود

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۱ ب.ظ
آخرین نمازجمعه سال ۹۵ گنبدکاووس در محل امامزاده یحیی بن زید (ع) برگزار می شود مسئول روابط عمومی ستاد نمازجمعه گنبدکاووس گفت: آخرین نماز عبادی، سیاسی جمعه سال ۹۵ این شهرستان با حضور نمازگزاران در محل آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) برگزار می شود. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، امیر علی گلچشمه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار […]

مسئول روابط عمومی ستاد نمازجمعه گنبدکاووس گفت: آخرین نماز عبادی، سیاسی جمعه سال ۹۵ این شهرستان با حضور نمازگزاران در محل آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) برگزار می شود.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، امیر علی گلچشمه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: براساس نظر و تصمیم اعضای ستاد نمازجمعه و امام جمعه گنبدکاووس و با هدف ایجاد و بهره مندی بیشتر نمازگزاران از فضای معنوی امامزاده نماز در این مکان برگزار خواهد شد.
وی گفت: هماهنگی لازم با سازمان اتوبوسرانی شهرداری گنبدکاووس برای ایاب و ذهاب نمازگران به آستان مقدس امامزاده یحیی بن زید (ع) و شرکت درنمازجمعه این هفته انجام شده است.
گلچشمه اضافه کرد: آخرین نمازجمعه سال جاری گنبدکاووس همچون هفته های گذشته به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی اقامه می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار