رقابت ۶۷ راس اسب در هفته دهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبد

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۵ ب.ظ
رقابت ۶۷ راس اسب در هفته دهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبد هفته دهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت ۶۷ راس اسب در هفت دور مختلف عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ،این رقابت ها در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های […]

هفته دهم رقابت های اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت ۶۷ راس اسب در هفت دور مختلف عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ،این رقابت ها در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های ترکمن دوساله مبتدی بود، اسب مارال اول شد و اسب های امیر پاشا ۲ و عجب شیر به ترتیب دوم و سوم شدند.سوارکاری
اسب های دوخون دو ساله مبتدی برگزار کننده دور دوم این هفته از رقابت ها بودند که در آن اسب آس پایر زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های ول کات و شمیم نیز عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
اسب کوکوشانل برنده دور سوم هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در گروه اسب های تروبرد داخلی سه ساله صفر تا ۶ امتیاز بود و در پی او اسب های ارابل و هج مامبو دوم و سوم شدند.
کورس چهارم مخصوص اسب های تروبردداخلی سه ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بود که در آن اسب لارسن اول شد و اسب های نادال و کینگ فایر دوم و سوم شدند و در کورس پنجم اسب آروشا قهرمان اسب های گروه دوخون دو ساله نبرده شد و عناوین دوم و سوم را به ترتیب اسب های ایل هان و نایس لیدی از آن خود کردند.
اسب های دوخون سه و چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز برگزار کننده دور ششم مسابقه بودند که در آن اسب هلیا قهرمان شد و اسب های یاغمر و کینگ کیا نیز دوم و سوم شدند.
دور هفتم مخصوص اسب های ترکمن سه و چهار ساله گروه ۲ و ۳ بود که قهرمانی این دور از آن اسب پوربه شد و اسب های آی بک و یادگار قره تپه عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.
در پایان این هفته از مسابقات مبلغ ۵۹۸میلیون و ۵۰۰هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار