هاوش گنبد 1 - سایپا تهران 3

سومین شکست پیاپی هاوش اینبار در مقابل چشم هواداران گنبدی رقم خورد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۷ ب.ظ
سومین شکست پیاپی هاوش اینبار در مقابل چشم هواداران گنبدی رقم خورد هفته سوم رقابت های لیگ والیبال در حالی با انجام شش دیدار خاتمه یافت که هاوش ، نماینده گنبد در این رقابت ها نتیجه را به حریف تهرانی خود واگذار کرد. به گزارش گنبدی ها ، در سومین هفته رقابت های لیگ والیبال هاوش در سالن المپیک شهرستان گنبد کاووس به مصاف سایپای تهران رفت […]

هفته سوم رقابت های لیگ والیبال در حالی با انجام شش دیدار خاتمه یافت که هاوش ، نماینده گنبد در این رقابت ها نتیجه را به حریف تهرانی خود واگذار کرد.

photo_2016-11-01_15-12-40

به گزارش گنبدی ها ، در سومین هفته رقابت های لیگ والیبال هاوش در سالن المپیک شهرستان گنبد کاووس به مصاف سایپای تهران رفت که در نهایت این بازی را با نتیجه ۳ بر ۱ به حریف خود واگذار کرد.

پیش از این نیز هاوش در هفته های اول و دوم رقابت های لیگ والیبال به ترتیب به مصاف تیم های خاتم اردکان یزد و پارسه تهران رفته بود که این بازی ها را نیز با نتیج ۳ بر ۱ و ۳ بر ۰ به حریفان خود واگذار کرده بود و این بازی که اولین بازی هاوش در رقابت های این فصل لیگ والیبال بود که در گنبد برگزار میشد نیز برای گنبدی ها با شکست همراه بود.

photo_2016-11-01_14-58-43

گفتنی است که هفته چهارم این رقابت ها چهارشنبه ۱۲ آبان ماه برگزار خواهد شد که هاوش باید در تبریز به مصاف تیم شهرداری این شهر برود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار