هاوش از حیثیت والیبال گنبد دفاع می‌کند/ تکرار خاطرات خوب گذشته

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۴ ب.ظ
هاوش از حیثیت والیبال گنبد دفاع می‌کند/ تکرار خاطرات خوب گذشته سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با بیان اینکه تیمش از حیثیت والیبال گنبد دفاع خواهد کرد، گفت: می‌خواهیم خاطرات خوب سال ۹۰ را نکرار کنیم. به گزارش گنبدی ها و به نقل از مهر ، بای محمد دوجیاظهار کرد: تیم هاوش گنبد که سال ۹۰ در لیگ برتر والیبال شرکت کرد، خاطرات خوبی در ذهن […]

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد با بیان اینکه تیمش از حیثیت والیبال گنبد دفاع خواهد کرد، گفت: می‌خواهیم خاطرات خوب سال ۹۰ را نکرار کنیم.

بای محمد دوجی

به گزارش گنبدی ها و به نقل از مهر ، بای محمد دوجیاظهار کرد: تیم هاوش گنبد که سال ۹۰ در لیگ برتر والیبال شرکت کرد، خاطرات خوبی در ذهن والیبالدوستان گنبدی بر جای گذاشت و ما باید آن خاطرات را زنده کنیم.

وی با اشاره به شکست خارج از خانه هاوش مقابل خاتم اردکان در هفته نخست لیگ برتر والیبال، خاطرنشان کرد: بازیکنان ما هنوز به مرز هماهنگی نرسیده‌اند و امیدواریم بازی به بازی بهتر شویم.

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد افزود: ترکیب تیم کاملا بومی است و در حال حاضر به دنبال جذب یک بازیکن خارجی در پست دریافت کننده قدرتی هستیم.

دوجی تصریح کرد: به طور قطع در کوران مسابقات تیم بهتری از هاوش می‌بینیم و یقه تمامی تیم‌ها را در گنبد خواهیم گرفت.

تیم هاوش گنبد در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مهمان تیم خاتم اردکان بود که با حساب یک به سه نتیجه را واگذار کرد.

نماینده گنبد در ادامه مسابقات و از هفته دوم، چهارشنبه پنجم آبان راس ساعت ۱۵:۳۰ در خانه والیبال تهران مهمان تیم پارسه خواهد بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار