زنگ آغاز هفته پدافند غیرعامل در مدارس گنبدکاووس به صدا درآمد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۸ ب.ظ
زنگ آغاز هفته پدافند غیرعامل در مدارس گنبدکاووس به صدا درآمد مراسم نواخته شدن زنگ هفته پدافند غیرعامل (دوم تا هشتم آبان) با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس و مدیر آموزش و پرورش و رئیس جمعیت هلال احمر در مدارس این شهرستان نواخته شد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، دراین مراسم که به صورت متمرکز در دبستان دخترانه […]

مراسم نواخته شدن زنگ هفته پدافند غیرعامل (دوم تا هشتم آبان) با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس و مدیر آموزش و پرورش و رئیس جمعیت هلال احمر در مدارس این شهرستان نواخته شد.

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایرنا ، دراین مراسم که به صورت متمرکز در دبستان دخترانه ۱۵ خرداد شهر گنبدکاووس برگزار شد، معاون سیاسی و 82276924-71110325اجتماعی فرماندار ویژه این شهرستان درسخنانی با گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل گفت: پدافند غیرعامل به معنای رعایت اصول ایمنی در برابر تهدیدها و حوادث طبیعی و غیر طبیعی درهمه حوزه ها می باشد.
فرهاد شیبک افزود: برای ترویج و فرهنگ سازی این اصول، نقش آموزش و پرورش، مدارس و معلمان بسیار پر رنگ است زیرا بهترین زمان برای فرهنگ سازی و آموزش مسائل عمومی به افراد جامعه، سنین کودکی و مقطع دبستان است.
به گزارش ایرنا، مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز دراین مراسم با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و آموزشی طی این هفته در مدارس خبر داد.
علیرضا حسین زاده، فراخوان مقاله و عکس، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزی و نیز نشست های پرسش و پاسخ و میزگرد دانش آموزی با موضوع پدافند غیر عامل را از مهمترین برنامه های هفته پدافند غیرعامل درمدارس برشمرد و افزود: علاوه بر این برنامه ها، رزمایش پدافند غیرعامل نیز با همکاری برخی نهادها و ادارات در هنرستان الغدیر گنبدکاووس برگزار می شود.
آموزش و پرورش شهرستان ۳۶۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع درشرق استان گلستان ۶۶ هزار دانش آموز در ۴۲۰ واحد آموزشی دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار