غافلگیری بازیکن گلستانی؛

اینفوگرافیک عملکرد سردار در بازی با اتلتیکومادرید/ آزمون بهترین بازیکن ماه روستوف شد + تصویر

تاریخ انتشار: شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ | ۲۱:۵۳ ب.ظ
اینفوگرافیک عملکرد سردار در بازی با اتلتیکومادرید/ آزمون بهترین بازیکن ماه روستوف شد + تصویر مهاجم ایرانی تیم فوتبال روستوف به‌عنوان بهترین بازیکن ماه این باشگاه انتخاب شد. به گزارشگنبدی ها به نقل از تابناک، روستوف در سومین بازی خود در اولین حضور در لیگ قهرمانان اروپا، تن به شکست خانگی برابر اتلتیکو مادرید داد تا با تنها یک امتیاز قعرنشین گروه خود بماند. از میان دو ایرانی روستوف، فقط سردار […]

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روستوف به‌عنوان بهترین بازیکن ماه این باشگاه انتخاب شد.

به گزارشگنبدی ها به نقل از تابناک، روستوف در سومین بازی خود در اولین حضور در لیگ قهرمانان اروپا، تن به شکست خانگی برابر اتلتیکو مادرید داد تا با تنها یک امتیاز قعرنشین گروه خود بماند.

از میان دو ایرانی روستوف، فقط سردار آزمون فرصت بازی در این دیدار اروپایی را داشت و سعید عزت‌الهی مثل دو بازی قبلی، باز هم از روی نیمکت بازی تیمش را تماشا کرد. آزمون در این بازی ۷۵ دقیقه برای تیمش بازی کرد و به‌جز یک شوت درون چارچوب عملکرد موفقیت‌آمیز هجومی خاص دیگری به جا نذاشت.

عملکردهای سردار آزمون در بازی مقابل اتلتیکو مادرید را در اینفوگرافیک زیر مرور می‌کنیم:

646724_490

سردار که میزان موفقیت پاس ۴۸ درصدی سردار در این بازی ضعیف‌ترین آمار او بود. توانست ۴۱ لمس توپ و نزدیک به ۹ کیومتر دویدن را به ثبت رساند. در باشگاه غافلگیر شد.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روستوف به‌عنوان بهترین بازیکن ماه این باشگاه انتخاب شد و جایزه خود را دریافت کرد.

سردار آزمون

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار