همزمان با سراسر کشور صورت گرفت:

آغاز سرشماری حضوری نفوس و مسکن سال ۹۵ توسط ۵۲۰ آمارگیر در گلستان

تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۶ ب.ظ
آغاز سرشماری حضوری نفوس و مسکن سال ۹۵ توسط ۵۲۰ آمارگیر در گلستان مدیر اجرایی ستاد سرشماری استان گلستان با اشاره به اینکه سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ از سوم مهرماه آغاز شده، اظهار کرد: از امروز (۲۸مهر ماه) سرشماری حضوری با همکاری ۵۲۰ آمارگیر، همزمان با سراسر کشور دراستان گلستان آغاز شد. به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایسنا، حسین پیشقدم ضمن تقدیر […]

مدیر اجرایی ستاد سرشماری استان گلستان با اشاره به اینکه سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ از سوم مهرماه آغاز شده، اظهار کرد: از امروز (۲۸مهر ماه) سرشماری حضوری با همکاری ۵۲۰ آمارگیر، همزمان با سراسر کشور دراستان گلستان آغاز شد.

سرشماری

به گزارش گنبدی ها و به نقل از ایسنا، حسین پیشقدم ضمن تقدیر از تمامی هم استانی هایی که در سرشماری اینترنتی شرکت کردند، تصریح کرد: فعالیت رسمی ماموران آمارگیر زیر نظر ستادهای سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ استان، از صبح امروز در ۱۴ شهرستان تابعه و با پهنه بندی اجرا شامل ۸۲۳ حوزه روستایی و ۸۱۶ حوزه شهری، آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه سرشماری حضوری به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت، یادآور شد: به دلیل استقبال مردم در سطح کشور از سرشماری اینترنتی علاوه بر سرشماری حضوری، شیوه اینترنتی تا ۳۰ مهر ادامه خواهد داشت.

مدیر اجرایی ستاد سرشماری استان، همراهی گلستانی ها در سرشماری ایتنرنتی را همچون دیگر عرصه های مشارکتی مطلوب ارزیابی کرد و افزود: تا عصر سه شنبه (۲۷مهر ماه) ۲۶۴ هزار خانوار گلستانی ها با مشارکت ۴۳٫۵ درصدی در سرشماری اینترنتی شرکت کردند و بر این اساس گلستان حائز رتبه نهم کشور شده است.

وی با بیان اینکه میانگین مشارکت کشوری خانوارها در طرح اینترنتی سرشماری ۳۳ درصد بوده، خاطر نشان کرد: بر اساس برآورد ها ۶۱۴۳۲۵ خانوار در استان گلستان ساکن هستند.

پیشقدم با اشاره به خانوارهایی که اطلاعاتشان نیازمند ویرایش است، گفت: مدت ویرایش اطلاعات وارد شده از سوی خانوارها در طرح ثبت نام اینترنتی از یکم تا هشتم آبان در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است خانوارهایی که در زمان مراجعه مامور آمارگیر در منزل حضور نداشته اند، می توانند از طریق شماره تلفن اعلام شده، با ستاد تماس گرفته و اطلاعات خانوار خود را در این طرح ثبت کنند.

گفتنی است دو خط تلفن به شماره های ۳۲۴۸۰۰۴۸ و ۳۲۴۸۰۰۴۹ به جز ستادهای شهرستانی هر روز از ساعت هشت صبح تا ۲۰ شب در مدت اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ آماده پاسخگویی به سوال هم استانی ها عزیز در این خصوص است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار