در قرعه کشی سرشماری اینترنتی؛

۳شهروند خوش شانس گنبدی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۸ ب.ظ
۳شهروند خوش شانس گنبدی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی شدند درششمین مرحله قرعه کشی سرشماری اینترنتی از بین ۷ برنده خوش شانس گلستانی سه نفر از شهروندان گنبدی بودند. به گزارش گنبدی ها، طبق اعلام ستاد سرشماری کشور، رجب‎محمد قره‌مشک غراوی، شفاالدین شکری و ایرج افق عطا برندگان خوش شانس این مرحله هستند که با مشارکت در این طرح ملی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی مرکز […]

درششمین مرحله قرعه کشی سرشماری اینترنتی از بین ۷ برنده خوش شانس گلستانی سه نفر از شهروندان گنبدی بودند.

سرشماری

به گزارش گنبدی ها، طبق اعلام ستاد سرشماری کشور، رجب‎محمد قره‌مشک غراوی، شفاالدین شکری و ایرج افق عطا برندگان خوش شانس این مرحله هستند که با مشارکت در این طرح ملی برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی مرکز آمار ایران شدند.
در گفتگوی قائم مقام مدیر اجرایی ستاد سرشماری گلستان با فارس تا ۲۵ مهرماه جاری و تا مرحله ششم این قرعه‎کشی تعداد ۶۰۰ نفر برنده سرشماری اینترنتی شدند که سهم استان گلستان از این تعداد ۱۵ نفر بوده است.
مهلت ثبت نام اینترنتی در این طرح تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد و از فردا تا ۲۵ آبان ماه ماموران طرح سرشماری با مراجعه حضوری به درب منازل به جمع آوری کدهای آماری ثبت نام کنندگان اینترنتی و دریافت اطلاعات آن دسته از خانوارهایی که اینترنتی ثبت نام نکرده اند نیز با استفاده از تبلت انجام می شود.
گفتنی است با استقبال خوب شهروندان گنبدی ، شهرستان گنبدکاووس رتبه سوم کشوری در ارزیابی اینترنتی آمار خانوار را به خود اختصاص داده است.
گزارش: حسین مهدوی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار