بازیکن گنبدی تیم هاوش:

والیبال گنبدکاووس با “هاوش” به روزهای درخشان خود برمی‌گردد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۵ ب.ظ
والیبال گنبدکاووس با “هاوش” به روزهای درخشان خود برمی‌گردد بازیکن مطرح تیم والیبال هاوش گنبدکاووس معتقد است والیبال این شهرستان با تیم هاوش به روزهای درخشان گذشته بازخواهد گشت. به گزارش گنبدی ها ، میکائیل تاجر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازگشت به والیبال گنبد، اظهار کرد: طی جلساتی که با مسئولان باشگاه انجام دادم متقاعد شدم که امسال در گنبد بازی کنم […]

بازیکن مطرح تیم والیبال هاوش گنبدکاووس معتقد است والیبال این شهرستان با تیم هاوش به روزهای درخشان گذشته بازخواهد گشت.

%d9%85%db%8c%da%a9%d8%a7%d8%a6%db%8c%d9%84-%d8%aa%d8%a7%d8%ac%d8%b1

به گزارش گنبدی ها ، میکائیل تاجر در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازگشت به والیبال گنبد، اظهار کرد: طی جلساتی که با مسئولان باشگاه انجام دادم متقاعد شدم که امسال در گنبد بازی کنم که در این بین نقش خانواده هم بی تاثیر نبوده و از طرفی تماشاگران هم اصرار داشتند بازیکنان بومی در تیم حضور داشته باشند.

تاجر خاطرنشان کرد: ابتدای فصل پیشنهاداتی از لیگ ترکیه داشتم که منجر به پیوستنم به یکی از تیم های این کشور شد اما با توجه به اتفاقات و مسائلی که پیش آمد مجبور به بازگشت به ایران شدم.

وی تصریح کرد: هاوش پس از چندسال دوباره تیمداری می کند و مانند همان سال ها سیاست جذب بازیکنان بومی استان گلستان را در پیش گرفته و امیدوارم با حمایت تماشاگران و مسئولان، نتیجه ای در خور شان مردم گنبد کسب کنیم.

وی افزود: تلاش می کنیم با تلاش مدیریت، بازیکنان و کادرفنی بهترین بازی ها را ارائه دهیم و بهترین نتایج را به دست آوریم.

این پشت خط زن گنبدی درباره فصل جدید لیگ برتر والیبال اظهار کرد: پیش از شروع بازی ها، سخت است که بخواهم قضاوتی در مورد لیگ داشته باشم اما با توجه به اینکه بیشتر ملی پوشان جذب سه یا چهار تیم شده اند، چهره تیم های مدعی مشخص شده و سایر تیم ها وضعیت متوسطی دارند و با مشکلات مالی مواجه هستند که امیدوارم با برطرف شدن این مشکل شاهد لیگ پویایی باشیم.

تاجر تصریح کرد: امیدوارم با تیم بومی و یکدستی که داریم بتوانیم نتایج مطلوبی در لیگ امسال کسب و دل هواداران را شاد کنیم و والیبال گنبد را به روزهای درخشان گذشته بازگردانیم.

فصل جدید رقابت های لیگ برتر والیبال با عنوان «شهدای منا» و با شرکت ۱۲ تیم از ۲۸ مهرماه آغاز می شود که تیم هاوش گنبد در نخستین گام مهمان تیم آرمان ورزشی اردکان خواهد بود.

  1. یار محمد   دی ۵, ۱۳۹۵  

    زنده‌باد گنبد. واقعاً چرا گرگان مرکز استان است؟

  2. یار محمد   دی ۵, ۱۳۹۵  

    زنده‌باد گنبد. واقعاً چرا گرگان مرکز استان است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
فروشگاه خرید شارژ سایت گنبدی ها
حشره کش برقی
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
پایگاه خبری تحلیلی گنبدی ها
محل كد آمار