تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶
489 views

اشتباه سرمایه گذار باعث توقیف طرح موج های آبی گنبد شد

اشتباه سرمایه گذار باعث توقیف طرح موج های آبی گنبد شد

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد کاووس گفت: مشکل اصلی پروژه موج های آبی گنبد کاووس توقیف آن است و دلیل آن هم اشتباهات محاسباتبی و سرمایه گذاری است. به گزارش گنبدی ها و به نقل از مهر ، فرهاد شیبک اظهارکرد: اشتباهات محاسباتی و شیوه سرمایه گذاری اشتباه علت توقیف و رکود پروژه موج های آبی

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه گنبد کاووس گفت: مشکل اصلی پروژه موج های آبی گنبد کاووس توقیف آن است و دلیل آن هم اشتباهات محاسباتبی و سرمایه گذاری است.

موج های آبی

به گزارش گنبدی ها و به نقل از مهر ، فرهاد شیبک اظهارکرد: اشتباهات محاسباتی و شیوه سرمایه گذاری اشتباه علت توقیف و رکود پروژه موج های آبی گنبد است.

وی افزود: سرمایه گذار اصلی این پروژه سرمایه گذاری هایی در بازار انجام داده است که جواب نداده و باعث شده به علت شکایت بعضی طلبکاران این پروژه توقیف شود.

وی ادامه داد: نمایندگان سرمایه گذار اصلی بطور مستمر در حال رایزنی و تلاش برای حل مشکلات در بازار، ادارات و بانک ها هستند.

شیبک خاطرنشان کرد: با رایزنی های صورت گرفته امیدواریم سرمایه گذار ثانویه به این پروژه اضافه شود و با کمک سهامداران، این پروژه دوباره وارد مرحله ادامه کار شود و به اتمام و بهره برداری برسد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان گنبد کاووس تصریح کرد: تا با امروز چندین جلسه در ارتباط با این موضوع با سرمایه گذار اصلی ، سهام داران و مسئولین مرتبط برگزار کرده ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه در جلسه روز گذشته راه های رفع مشکل حقوقی را بررسی کرده ایم، گفت: نماینده دادستان گنبد، پنج نفر از نمایندگان‌سهامداران و نماینده سرمایه گذار اصلی در این جلسه حضور داشتند.

وی در پایان بیان کرد: طلبکاران اصلی این پروژه بیرونی و جمعی از بازاریان هستند که به دنبال احقاق حق خود بوده و امیدواریم به زودی با تدابیری که اندیشیده شده و پیوستن سرمایه گذار ثانویه، مشکل مطالبات آنان‌ حل شده و پروژه برای ادامه کار رفع توقیف شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.